אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדסה פתאל רכשה קומת משרדים בחולון ב-10 מיליון שקל צילום: יוני רייף

הדסה פתאל רכשה קומת משרדים בחולון ב-10 מיליון שקל

גרושתו של דוד פתאל רכשה לאחרונה את הקומה השמינית והאחרונה בפרויקט העסקים Next של אלדר השקעות בחולון, המשתרעת על שטח של כ-850 מ"ר; בכוונתה להשכיר את שטחי המשרדים

30.05.2019, 10:07 | דותן לוי

הדסה פתאל, גרושתו של איש העסקים ובעל רשת המלונות דוד פתאל, מרחיבה את השקעותיה בתחום נדל"ן. הדסה פתאל רכשה לאחרונה את הקומה השמינית והאחרונהבפרויקט העסקים Next של אלדר השקעות בחולון, המשתרעת על שטח של כ-850 מ"ר וחניות צמודות בשווי מוערך של כ-10 מיליון שקל.

בניין Next בפארק העסקים בחולון הוא בניין משרדים מעל מרכז קניות שיכלול 8 קומות בהיקף של כ-6,100 מ"ר. הבניין נבנה במסגרת קבוצת רכישה ותוכנן על ידי האדריכל רון רובינשטיין. כ-50% מחברי הקבוצה הם אנשי עסקים שרכשו שטחי משרד בשטח של 100 מ"ר ומעלה בסכום שהתחיל במיליון שקל. על חברי הקבוצה נמנים עורכי דין עצמאיים, רואי חשבון, שמאים ועוד. הקמת הבניין תחל במחצית השנייה של 2019.

הדמיית פרויקט העסקים NEXT של אדלר השקעות בחולון, צילום: בת אל זיתוני הדמיית פרויקט העסקים NEXT של אדלר השקעות בחולון | צילום: בת אל זיתוני הדמיית פרויקט העסקים NEXT של אדלר השקעות בחולון, צילום: בת אל זיתוני

הדסה פתאל, צילום: יוני רייף   הדסה פתאל | צילום: יוני רייף הדסה פתאל, צילום: יוני רייף

בכוונת הדסה פתאל להשכיר את המשרדים לחברה שתהיה מעוניינת בנוסף להשכרת המשרדים לקבל גם מרפסת וגג צמודים אשר יוכלו לשמש אותה לאירועים. דמי השכירות בפארק העסקים בחולון נעים בין 70 ל-75 שקל למ"ר כך שהשכרת המשרדים תניב לפתאל למעלה מ-60 שקל אלף שקל לחודש. "אני מאמינה כי פארק העסקים של חולון מחבר את דרום הארץ למרכז העסקים במדינה. מיקום הבניין בסמוך לקו הירוק של הרכבת הקלה יסייע להנגיש את האזור לרווחת העובדים", אמרה פתאל.  

פתאל החלה את דרכה כאשת מכירות בתחום הנדל"ן ויש לה הכרות רבת שנים עם יו"ר ומייסד קבוצת אלדר עמיר שלתיאל. פתאל מחזיקה בכ-10% ממניות קבוצת פתאל אשר הוערכו בעבר בסכום של מעל 400 מיליון שקל. לדברי רו"ח עדי דנה, מנכ"ל אלדר השקעות, "פתאל פעילה ומכירה היטב את ענף הנדל"ן, ועצם הבחירה שלה לרכוש להשקעה קומה בפרויקט שיזמנו מחזקת את ההכרה באטרקטיביות של האזור ושל ההשקעה במשרדים".

אלדר השקעות יוצגה על ידי עורכי הדין עומר גדיש ואמנון קולבק ממשרד עמר, רייטר זאן. הדסה פתאל יוצגה על ידי עורך הדין רלי פורת ויועץ הנדל"ן איתן נייזברג.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות