אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביי ביי אטראז': משרד הביטחון יוצא במכרז לאלפי רכבים צילום: אודי עציון

ביי ביי אטראז': משרד הביטחון יוצא במכרז לאלפי רכבים

לפי המכרז שפורסם היום, יוכלו חברות הליסינג שיזכו בו לספק למשרד רכבים במתווים הכוללים בין היתר, מכוניות היברידיות בסכום של עד 105 אלף שקל, או מכוניות משפחתיות ורכבי כביש שטח קטנים כדוגמת קיה סטוניק - עד 100 אלף שקל

30.05.2019, 18:12 | תומר הדר

צה"ל מתכונן לומר שלום למיצובישי אטראז', כך עולה מתוכנו של מכרז חדש של משרד הביטחון שפורסם היום (ה), כאשר הזוכות בו יספקו רכבים לקצינים ונגדים בדרגות רב סרן ורב נגד.

קראו עוד בכלכליסט

חוזה הליסינג שזכו בו החברות שלמה Sixt ואלדן ב־2014 הסתיים כעת, והיה אחד ממכרזי הליסינג הגדולים בשנים האחרונות בענף הרכב הישראלי, שהיקפו מוערך במעל 4,000 כלי רכב שסופקו ע"י הזוכות.

מיצובישי אטראז מיצובישי אטראז' | צילום: אודי עציון מיצובישי אטראז

על פי מפרטי המכרז החדש שהגיעו לידי "כלכליסט", יוכלו חברות הליסינג שיזכו בו לספק למשרד הביטחון רכבים במספר מתווים, הכוללים בין היתר מכוניות היברידיות בתקציב של עד 105 אלף שקל, או מכוניות משפחתיות וגם רכבי כביש שטח קטנים כדוגמת קיה סטוניק, סיאט ארונה או פיג'ו 2008 - בתקציב של עד 100 אלף שקל.

על פי מסמכי המכרז, החברות הזוכות יידרשו לספק לצה"ל חבילת אחזקה 'הכל כלול' לרבות: החלפת צמיגים, רכב חליפי, תיקון ואחזקה, השתתפות עצמית ועוד. עוד הוחלט, כלקח ממכרזים קודמים, לקצר את תקופת השימוש ברכב מ- 5 שנים ל- 4 שנים, באופן שיבטיח את התחדשות צי הרכב בצה"ל ויהיה אטרקטיבי יותר לחברות הליסינג ויעודד את התחרות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות30 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
20, למרבה הצער צהל לא מוכן לקלוט עובדים מבוגרים
אנשים בשוק הפרטי לא מקבלים פנסיה מאמצע החיים, ולכן כאשר הם מובטלים הם לא מקבלים כלום. 0 שקלים. עכשיו תסתדר (אוכלים את החסכונות). ומנגד גמלאי צהל הצעירים, כולל כאלה שעבדו עבודה משרדית רגילה לגמרי, נהנים מפנסיה פנטסטית על חשבון משלמי המיסים. זה שווה מיליוני שקלים. כל מובטל אזרחי בישראל היה חולם לקבל את תנאי הפרישה הפנטסטים של קסטת גמלאי צהל.
מובטל מבוגר  |  03.06.19
28.
לכל המגיבים מחוץ לצהל שלא יודעים
זכאי הליסינג בצהל משלמים גם משלמים דמי חכירה + שווי מס, בדיוק כמו כל שכיר רסן משלם שווי מס לפי ערך של כ 2700 שח על רכב ליסיניג 1.2 ליטר בן חמש שנים שנראה כמו גרוטאה כשחצי יחידה חוגגת עליו למשימות שונות - תנאים הרבה פחות טובים מכל מעסיק הכי קמצן בשוק הפרטי. חבל שמגיבים מתוך בורות.
אחד שיודע  |  02.06.19
לכל התגובות