אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תמר לוז מונתה לסמנכ"לית ויועצת משפטית של התעשייה האווירית צילום: אופיר אייב

תמר לוז מונתה לסמנכ"לית ויועצת משפטית של התעשייה האווירית

מינוי נוסף מהמגזר העסקי לתעשייה: אושר מינוייה של עו"ד לוז המכהנת כיום כשותפת שוק ההון במשרד גולפרד; לוז היא בעלת ותק של למעלה מ-20 שנה בייעוץ ובליווי של חברות ממגזרים שונים

02.06.2019, 10:55 | שירות כלכליסט

מינוי חדש לתעשייה האווירית: עו"ד תמר לוז מונתה בשבוע שעבר לסמנכ"לית ויועצת משפטית של החברה. לוז מכהנת כיום כשותפת שוק ההון במשרד גולדפרב.

קראו עוד בכלכליסט

דירקטוריון התעשייה האווירית בראשות הראל לוקר, אישר בשבוע שעבר את המלצת מנכ"ל החברה, אלוף (מיל') נמרוד שפר, למנות את לוז לתפקיד.

תמר לוז. סמנכ"לית והיועצת המשפטית של התעשייה האווירית, צילום: אופיר אייב תמר לוז. סמנכ"לית והיועצת המשפטית של התעשייה האווירית | צילום: אופיר אייב תמר לוז. סמנכ"לית והיועצת המשפטית של התעשייה האווירית, צילום: אופיר אייב

לוז היא בעלת ותק של למעלה מ-20 שנה בייעוץ ובליווי של חברות ממגזרים שונים, ויש לה תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית, ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת ג'ורג'טאון בוושינגטון די. סי, ארה"ב.

המינוי מצטרף לשורת מינויים שנעשו לאחרונה בהנהלת התעשייה האווירית, של בכירים מהמגזר העסקי: ברק שטרוזברג, סמנכ"ל משאבי אנוש שכיהן לפני כן כסמנכ"ל משאבי אנוש וסמנכ"ל מצוינות עסקית בקבוצת אסם-נסטלה; חזי ישראל, סמנכ"ל פיתוח עסקי, שכיהן לפני כן כסמנכ"ל פיתוח עסקים ואסטרטגיה בקבוצת כיל; ומנשה בן חיים, סמנכ"ל רכש, תפעול ולוגיסטיקה, שכיהן לפני כן כסמנכ"ל תפעול ובקרה (COO) בקבוצת אלקטרה. כמו כן הוחלט בחברה על מינוי סמנכ"ל טכנולוגיות ומו"פ CTO, ולתפקיד נבחרה מתןך החברה ד"ר אמירה שרון.

אלוף (מיל') נמרוד שפר, מנכ"ל התעשייה האווירית: "מינויה של תמר הינו חלק משורת מינויים של מנהיגים מהשורה הראשונה בתחומם, שהגיעו מהחברות המובילות במגזר העסקי, לצד קידומם של מנהלים בולטים משורות החברה לתפקידים בכירים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות