אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איקאה תמכור לכם את הספות של 'משפחת סימפסון' ו'חברים' צילום: Ikea

איקאה תמכור לכם את הספות של 'משפחת סימפסון' ו'חברים'

ענקית הריהוט השבדית משיקה את ה-"real life series": אספה מוצרים מהקטלוגים שלה כדי ליצור חדרים מתוך סדרות טלוויזיה כמו את הסלון של משפחת סימפסון, "דברים מוזרים" ו"חברים", וגם את קיר האוג'י ב-"הפוכים"

02.06.2019, 13:17 | שירות כלכליסט

חברת איקאה אספה מוצרים מהקטלוגים שלה עד שהצליחה ליצור את ה-"real life series" (שמתרגם ל"סדרת החיים האמיתיים", אך גם ל"סדרת החיים האמיתית"), שמוכיחה לכולם אחת ולתמיד שהאמנות מחקה את החיים, ושהחיים מחקים את האמנות וחוזר חלילה: אתם מחוברים לאינטרנט, קונים דברים אמיתיים, שמבוססים על משהו שמופיע בסדרת טלויזיה, ושיגיעו אליכם ותשבו עליהם תוך יומיים, בזמן שאתם שוב צופים באותה סדרת טלויזיה. איקאה הוסיפה לכותרת הפרויקט את כותרת המשנה האירונית "למשפחות אמיתיות".

קראו עוד בכלכליסט

באיקאה יצרו למשל את הסלון של הסדרה "stranger things" (דברים מוזרים) ואת קיר האוג'י הבוהק באנרגיה של בן מפוחד שאבד בעולם ה-"upside down" (הפוכים), או את הסלון של משפחת סימפסון עם הספה המפורסמת ושאר הרהיטים המוכרים מפתיח הסדרה. איקאה מפרסמת את המוצרים במיטב סגנון הקטלוגים שלה, עם המחיר של כל פריט המוצג לידו, כשכמעט כל מה שנמצא בתמונה עומד למכירה - אפילו אותו הצבע בגוון לבנדר שבו נצבעה הכוננית שלצד הספה של הסימפסונס.

איקאה לפי סדרת הטלוויזיה "דברים מוזרים", צילום: Ikea איקאה לפי סדרת הטלוויזיה "דברים מוזרים" | צילום: Ikea איקאה לפי סדרת הטלוויזיה "דברים מוזרים", צילום: Ikea

בקמפיין שיזמה חברת Publicis, כל חדר מדבר לסוג צרכן שונה בעל העדפות ועניין שונים. אבל אולי החדר המושלם מכולם הוא דווקא זה שעוצב כך שייראה הכי נורמלי - הדירה מהסדרה "חברים".

אולי אתם לא צריכים אורות קריסמס כל השנה על מנת ליצור קשר עם ילדכם הנעדר, ואולי לא מתחשק לכם שטיחון עגול פשוט כל כך באמצע הסלון, אבל כל נער צעיר צריך את אחד מכסאות העותומן האלה, שמכילים גם חלל אחסון. כנראה שיש בסדרה משהו לכל חובב איקאה.

איקאה לפי סדרת הטלוויזיה "חברים", צילום: Ikea איקאה לפי סדרת הטלוויזיה "חברים" | צילום: Ikea איקאה לפי סדרת הטלוויזיה "חברים", צילום: Ikea

איקאה לפי סדרת טלוויזיה "הסימפסונס", צילום: Ikea איקאה לפי סדרת טלוויזיה "הסימפסונס" | צילום: Ikea איקאה לפי סדרת טלוויזיה "הסימפסונס", צילום: Ikea

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות