אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מתחזקת באונליין: קבוצת בריל קונה במיליון שקל אתר למכירת נעליים צילום: שאטרסטוק

מתחזקת באונליין: קבוצת בריל קונה במיליון שקל אתר למכירת נעליים

מפעילת חנויות גלי רוכשת 80% מפעילות אתר Runy מידי אוהד שינה וערן ניסן - שינה יחזיק ב-20% הנותרים וינהל את פעילות האתר; לפני שנה הקימה בריל אתר למכירת נעליים, וכן היא מפעילה אתרי סחר למותגים נאוטיקה וטימברלנד

03.06.2019, 12:29 | אורנה יפת

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

מפעילת חנויות גלי מרחיבה את עסקי המכירות אונליין: קבוצת בריל רכשה 80% מפעילות אתר הסחר האלקטרוני ראני (Runy), בתמורה למיליון שקל.

החברה הודיעה היום (ב') לבורסה שחתמה על הסכם לרכישת האתר מהבעלים המשותפים אוהד שינה שהקים את האתר ושותפו ערן ניסן, הבעלים של חברת מחסני הנעלה. בריל רוכשת את המניות מחברת או.די.אס טריידינג שדרכה מחזיקים שינה וניסן בבעלות על ראני.

קראו עוד בכלכליסט

ראני הוא אתר סחר מקוון למכירת נעליים, ועל פי הדיווח של בריל הוא מגלגל מחזור מכירות שנתי של כ-5 מיליון שקל.

על פי ההסכם, בריל תפתח חברה בת חדשה שתיקרא ראני פאשן בע"מ. לאחר השלמת העסקה, בריל תחזיק ב-80% מהחברה ושינה יחזיק ב-20% הנותרים, וכן ינהל את פעילות האתר וישמש כדירקטור בחברה הבת לצד שלושה דירקטורים מטעמה של בריל.

      

   , צילום: שאטרסטוק צילום: שאטרסטוק    , צילום: שאטרסטוק

  

בריל תעמיד לחברה הבת הלוואת בעלים בסך מיליון שקל לצורך העסקה. הלוואת הבעלים תוחזר לבריל בתשלומים שנתיים שווים שיתפרסו על פני חמש שנים, החל מינואר 2021 ועד ינואר 2025.

קבוצת האופנה בריל פועלת בשנים האחרונות לחיזוק פלטפורמות סחר אלקטרוני ובמקביל לסגירת חנויות מפסידות בחלק ממותגי הקבוצה. לפני כשנה הקימה בריל את אתר הנעליים Step In שבו נמכרים מותגי ההנעלה שמייבאת ומייצרת הקבוצה ובהם ניין ווסט, גלי, אן קליין ועוד. כמו כן, מפעילה הקבוצה אתרי סחר למותגי האופנה נאוטיקה וטימברלנד שבבעלותה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות