אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שמרית רוצה ביס משוק הבצק הקפוא של תנובה Yaron Brener

בלעדי לכלכליסט

שמרית רוצה ביס משוק הבצק הקפוא של תנובה

ל"כלכליסט" נודע שיצרנית עזרי האפייה תנסה להתחרות במאפים של תנובה, עם סדרת מוצרי בצק מוכנים לאפייה

05.06.2019, 08:09 | נורית קדוש

חברת עזרי האפייה שמרית, מרחיבה את פעילותה לשוק המאפים. ל”כלכליסט” נודע כי החברה משיקה בימים אלה סדרת בצקים מצוננים ומרודדים מוכנים לאפייה. זו קטגוריה חדשה בשוק, שכן הבצקים הקיימים נמכרים קפואים. המוצרים מוכנים לשימוש מיידי ואינם מצריכים תהליך הפשרה של שעות.

קראו עוד בכלכליסט

סדרת המוצרים כוללת בצק עלים מצונן ומרודד, דפי בצק פילו מצוננים ומרודדים, בצק פיצה מצונן ומרודד המשמש כבסיס לפיצה ובצק פריך לעוגיות ומאפים מתוקים. המוצרים, ללא חומרים משמרים, ישווקו באריזות של 415-300 גרם, במחיר של 17-15 שקל.

על פי נתוני סטורנקסט, מכירות הבצק הקפוא במחצית הראשונה של 2019 הסתכמו ב־42 מיליון שקל. בכל 2018 עמדו המכירות על 114 מיליון שקל — בצמיחה של 17.5% ביחס ל־2017 (96.8 מיליון שקל).  

יובל קמפ, מנכ"ל חברת "פאקא תעשיות" יצרנית שמרית הסביר כי ההחלטה להרחיב את הפעילות לתחום הבצקים התבססה על מחקר צרכנים שהחברה ערכה וזיהה דרישה לזמינות וקלות הכנה המתאימים לאורח החיים המודרני. "הבצקים המצוננים נועדו לשימוש מיידי המאפשר לצרכנים, לאפות מאפים על בסיס בצק לשימוש מיידי, ללא צורך בהפשרה או המתנה". קמפ הוסיף כי להערכתו, סדרת המוצרים תוביל לשינוי הקטגוריה כולה שתתפתח לתחום המצונן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות