אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

מוסף כלכליסט

מה הלאה: החידושים החמים מהרשת

אוזניות טבעיות מפינלנד, צידנית שהיא בעצם תיק גב, גרסת לוח למשחק "Space Invaders" והמתנה המושלמת לחובבי צילום שהם גם עונדי שעונים

06.06.2019, 08:33 | אחי רז

מוזיקה: הפטרייה שלך חזרה

האיירפודס של אפל אולי חוללו מהפכה בתחום, אבל מה זה שתי חתיכות פלסטיק לבן שתקועות באוזניים לעומת האוזניות הטבעיות האלה, Korvaa, שמגיעות מפינלנד ועשויות מפטריות, חלבון, שמרים ובקטריות. הן כנראה לא ייהפכו למסחריות בקרוב — תהליך הייצור שלהן נמשך חצי שנה — אבל טוב לדעת שיש תחליף לפלסטיק.

פיקניק: גב קר

צידנית ששומרת על הבירה והענבים קרים בדרך לים או לפיקניק היא עניין חיוני, אבל לא תמיד נוח. לכן הצידנית הזאת, מבית United By Blue האמריקאית, היא פשוט תיק גב. היא יכולה להכיל עד 20 פחיות, והאבזם שלה משמש גם פותחן בקבוקים. 98 דולר.

בריכה: הלוחם בטביעות

עם העלייה במספר הבריכות הפרטיות ובוא הקיץ, גובר החשש מפני טביעת ילדים. Coral Manta הוא מכשיר מתוצרת ישראלית, שמרגע התקנתו בבריכה משתמש בבינה מלאכותית כדי לזהות גופים שנמצאים מתחת למים ללא תזוזה במשך יותר מ־15 שניות ומפעיל התראות בטלפון הנייד ואזעקה שנמצאת בבית. 2,000 דולר.

זמן: שימו פוקוס

חובבי צילום שהם גם עונדי שעונים ישמחו להניח יד על השעון הזה, של חברת Tacs ההונג־קונגית. החיפוי למנגנון מעוצב כולו בהשראת עדשת מצלמה קלאסית, מה שהופך אותו למעט מסיבי אבל גם לדבר שאף אחד ברחוב לא יוכל להתעלם ממנו. 3,400 דולר הונג־קונגי (כ־1,500 שקל).

משחק: פולשים על השולחן

"Space Invaders" יצא לפני קצת יותר מארבעים שנה, וכמעט מיד נהפך להצלחה מסחררת ותופעה תרבותית חובקת עולם. עכשיו יוצאת גרסת לוח לקלאסיקה ההיא, שמעוצבת ממש כמו המקור ומורכבת מקלפים, דיסקיות ועשרות פולשי חלל עשויים פלסטיק. 20 דולר בקיקסטארטר.

עיצוב: טובת מראה

גם אם מראה שולחנית לא נמצאת ברשימת הקניות של רוב האנשים, כשרואים את אלה של המעצב הנורבגי ביורן ון דן ברג אי אפשר לחשוב על שום דבר אחר מלבד "אני רוצה כזה". חצאי העיגול עשויים מתכת מלוטשת, כלומר לא ממש יכולים להחליף מראת איפור, אבל הנוכחות שלהם על השולחן בסלון דרמטית. 110 דולר.

זיכרון: ביי ביי, שף

שנה אחרי מותו של השף, הסופר והטייל הכריזמטי אנתוני בורדיין מתפרסם אוסף של צילומים וציטוטים מהתוכנית שלו שרשת CNN הכינה עבור בתו. מדובר באלבום מהודר עם יותר מ־200 עמודים של צילומי אנשים, אוכל ומקומות מהסדרות השונות. 22 דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות