אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עבור 700 אלף יורו בשבוע: היאכטה של ג'קי קנדי מוצעת להשכרה צילום: Valef Yachts

עבור 700 אלף יורו בשבוע: היאכטה של ג'קי קנדי מוצעת להשכרה

היאכטה, הכוללת 17 חדרים, חדר אוכל ל-40 איש ובריכת שחייה, נקנתה ב-1954 על יד טייקון הספנות אריסטוטל אונסיס, בעלה השני של ג'קלין קנדי אונסיס, אשתו של נשיא ארה"ב לשעבר ג'ון קנדי. בימי הזוהר שלה עלו על סיפונה, בין היתר, וינסטון צ'רציל, מרלין מונרו ואליזבת טיילור

09.06.2019, 21:51 | שירות כלכליסט

ג'קלין קנדי אונסיס, אשתו של נשיא ארה"ב לשעבר ג'ון קנדי, נחשבת עד היום לאייקון אופנה; כעת אפשר לנסות ולקבל השראה ממנה פשוט על ידי השכרת היאכטה שהייתה בבעלותה.  

היאכטה Christina O, צילום: Valef Yachts היאכטה Christina O | צילום: Valef Yachts היאכטה Christina O, צילום: Valef Yachts

קראו עוד בכלכליסט

היאכטה Christina O, צילום: Valef Yachts היאכטה Christina O | צילום: Valef Yachts היאכטה Christina O, צילום: Valef Yachts

היאכטה נרכשה מהממשלה הקנדית בשנת 1954, על ידי טייקון הספנות היווני ובעלה השני של ג'קי, אריסטוטל אונסיס, שקרא לה על שם בתו כריסטינה או (Christina O). הוא שילם עבורה 34 אלף דולר בלבד, אך השקיע 4 מיליון דולר נוספים, השווים כיום 45 מיליון דולר, בשיפוצה והפיכתה ליאכטה יוקרתית. ב-1968 נערך על סיפון היאכטה טקס הנישואים שלו לקנדי. לאחר מותו ב-1975, ירשה בתו את הספינה. היא העניקה אותה כמתנה לממשלת יוון.

אריסטוטל אונאסיס וג אריסטוטל אונאסיס וג'קי קנדי על סיפון היאכטה בימי הזוהר | צילום: איי פי אריסטוטל אונאסיס וג

בנוסף לבעליה המפורסמים, רבות מהדמויות הבולטות של המאה ה-20 בילו כאורחים על סיפון היאכטה, וביניהם: וינסטון צ'רציל, ג'ון ויין, מריה קאלאס, אליזבת טיילור ומרילין מונרו. כמו כן, קבלת הפנים בחתונתם של הנסיך רנייה ממונאקו וגרייס קלי התקיימה על היאכטה.

חדר האירוח, צילום: Valef Yachts חדר האירוח | צילום: Valef Yachts חדר האירוח, צילום: Valef Yachts

היאכטה מוצעת להשכרה דרך חברת ואלף יאכטס (Valef Yachts) המתמחה בתחום. לפי חברת ואלף, אורכה של היאכטה הוא 99 מטר; היא כוללת 17 חדרים, חדר אוכל שיכול לארח עד 40 אורחים ובריכת שחייה שניתן להמיר לרחבת ריקודים. הסוויטה הגדולה ביותר נקראת סוויטת אונסיס, והיא כוללת ג'קוזי. הפעילויות המוצעות לאורחים כוללות משחקי שש בש, ספרייה מלאה בספרים ופסנתר.

הבריכה, צילום: Valef Yachts הבריכה | צילום: Valef Yachts הבריכה, צילום: Valef Yachts

מחירה משקף את הזוהר: התעריף הנמוך ביותר להשכרה עומד על 560 אלף יורו (636 אלף דולר) לשבוע, והוא תקף בתקופות הפחות מבוקשות. בשיא העונה המחיר עולה ל-700 אלף יורו (795 אלף דולר). בנוסף לכך, יש להפקיד ערבות ביטחון של 20 אלף יורו (27 אלף דולר).

חדר האוכל, צילום: Valef Yachts חדר האוכל | צילום: Valef Yachts חדר האוכל, צילום: Valef Yachts

"ליאכטה הזו יש ביקוש גבוה באירועים מיוחדים, כמו פסטיבל הסרטים של קאן ומרוץ הפורמולה 1", מסר נציג של החברה ל-CNN. ב-2013 דווח כי היאכטה עומדת למכירה עבור 32 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות