אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המושב קשת ברמת הגולן מחפש משקיע לפעילות קנאביס רפואי צילום: גטי אימג'ס

בלעדי לכלכליסט

המושב קשת ברמת הגולן מחפש משקיע לפעילות קנאביס רפואי

המושב השיתופי-דתי השקיע כמיליון שקל בתשתית התכנונית והרגולטורית. המשקיע האסטרטגי אמור להשקיע כ-40-30 מיליון שקל להשלמת הפרויקט

06.06.2019, 09:23 | צלי גרינברג

המושב השיתופי-דתי קשת ברמת הגולן בעלי מפעל המיצים "קשת", מחפש משקיע אסטרטגי לפעילות קנאביס רפואי. המושב הקצה 32 דונם עליהן יוקמו חממות גידול חקלאי של קנאביס רפואי, מתוכם 1,100 מ"ר עבור מפעל.

קראו עוד בכלכליסט

המושב השקיע כמיליון שקל בתשתית התכנונית והרגולטורית. המשקיע האסטרטגי אמור להשקיע כ-40-30 מיליון שקל להשלמת הפרויקט. במושב צופים כי יצליחו לגדל 7 טונות תפרחות קנאביס רפואי עד שנת 2021, וקיימת יכולת להכפיל את שטח הייצור בהתאם לקבלת ההיתרים הנוספים.

קנאביס, צילום: אתר החברה קנאביס | צילום: אתר החברה קנאביס, צילום: אתר החברה

אביר שושני, מרכז המשק של המושב והמייסד והמנכ"ל של פעילות הקנאביס, אמר ל"כלכליסט" כי "בניגוד לאחרים, אנחנו לא אוהבים את השיטה 'מרעיון לשוק ההון', שמתבטא בחבירה של חברה ללא פעילות לתוך שלדים בורסאיים. אצלנו קודם מקימים הפעילות. אנחנו כבר מנהלים מו"מ עם גורמים שונים, אבל חשוב לנו בעיקר שהמשקיע יבין את הערך היזמי שנמצא כיום במושב לפעילות זו מצד אחד ויהווה עוגן אסטרטגי מצד שני. איננו מתמקדים במשקיעים מתחום מסוים, אבל כן מחפשים מומחיות בהיבטי היצוא והיבוא, כי אנו מכוונים בעיקר לשוקי חו"ל. מחפשים כסף חכם, לא כסף טיפש".

למושב שהוקם ב-1974, חוץ ממפעל המיצים, רפת שיתופית עם קיבוץ תל קציר, המייצרת 8 מיליון ליטר חלב בשנה, המושב שותף במלון כינר גליל, מגדל בשר בקר, לול וחקלאות שדה ומטעים. בקשת 140 משפחות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות