אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חורך את הרשתות החברתיות: שוד אלים בחנות תכשיטים בפריז צולם על ידי עוברי אורח

החנות בבעלות יהודית נשדדה על ידי שודדים ששלפו אקדחים וניפצו את זכוכית התצוגה כדי להגיע לתכשיטים בקלות. אנשים שחלפו באזור מיהרו לשלוף טלפונים ניידים כדי לצלם את השוד

06.06.2019, 12:37 | שירות כלכליסט

שוד אלים בחנות תכשיטים בפריז שבבעלות יהודים צולם כמעט במלואו על ידי עוברי אורח ואף הועלה לרשתות החברתיות. השודדים החמושים היכו את הבעלים של חנות התכשיטים בבירת צרפת ונמלטו עם הסחורה.

על פי הדיווחים, בעל החנות גיל שמואל חדד שהה בתוך החנות כשפעמון הדלת צלצל. ברגע שהוא הכניס את הלקוחות הפוטנציאלים, הם דחפו אותו ושלפו אקדחים. חדד הופל לרצפה על ידי חשוד שחבש קסדת אופנוע. שני השודדים בעטו בפניו ובכתפיו והזהירו אותו לא לזוז בזמן שהחלו לקחת את הסחורה.

אחד השודדים, צילום: סינדיקציה אחד השודדים | צילום: סינדיקציה אחד השודדים, צילום: סינדיקציה

הם הכניסו את התכשיטים לתוך תיקים ואף ניפצו את זכוכיות התצוגה כדי להגיע בקלות לתכשיטים. אנשים שחלפו באזור הביטו באימה וחלקם אף החלו לצלם את השוד, גם כששני השודדים יצאו מהחנות עם שלל בשווי מוערך של 224 אלף דולר.

מהסרטונים עולה כי לפחות אדם אחד ניסה לעצור אותם עם אלת בייסבול, אך ללא הצלחה. אנשים נוספים ניסו גם לרדוף אחריהם, ואחד השודדים אפילו הפיל את תיק עם הסחורה הגנובה, אך בסופו של דבר הם הצליחו להימלט.

למרבה המזל, בעל החנות לא נפגע בצורה חמורה על אף התקרית האלימה. המשטרה מחפשת אחר החשודים, אך שללה כבר מניע אנטישמי לתקיפה.

השוד פחות או יותר הועבר בשידור חי ברשתות החברתיות, שכן האנשים שעברו וצלמו את האירוע מיהרו להעלות את הצילומים שהפכו במהירות לוויראלים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות