אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו עונה למנדלבליט: ריצת אמוק לא ברורה, אי-צדק צילום: אלכס קולומויסקי, אוהד צויגנברג

נתניהו עונה למנדלבליט: ריצת אמוק לא ברורה, אי-צדק

לאחר שהיועץ המשפטי לממשלה סירב לבקשת ראש הממשלה לעכב את השימוע, נמסר מטעמו של נתניהו: "לא ייתכן שריצת אמוק לא ברורה גוברת על הצורך להגיע לחקר האמת"

06.06.2019, 17:28 | אלי סניור, ynet
ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב הערב (יום ה') בחריפות להחלטת היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט שלא לדחות את השימוע בעניינו: "לא ייתכן שריצת אמוק לא ברורה גוברת על הצורך להגיע לחקר האמת", נמסר מטעמו של נתניהו.

"הבחירות החוזרות שנכפו באופן חסר תקדים הן אירוע יוצא דופן שמחייב גם התייחסות יוצאת דופן מצד רשויות אכיפת החוק ביחס למועד השימוע. לא ייתכן שריצת אמוק לא ברורה גוברת על הצורך להגיע לחקר האמת. רק היום פורסם מקרה שבו היועץ המשפטי לממשלה הודיע כבר לפני שנתיים על העמדה לדין של שופט, בכפוף לשימוע בעבירות בניה-והשימוע עדיין לא התקיים. שנתיים!

"אז בתיק פעוט של עבירות תכנון ובנייה דוחים שימוע בלמעלה משנתיים ובמקרה של שלושה תיקים נגד ראש הממשלה, תוך תקופת בחירות, מסרבים לדחות אפילו בכמה חודשים. זאת ההגדרה של אי-צדק. זה בוודאי מעורר תמיהה".

מנדלבליט ונתניהו, צילום: אוהד צויגנברג מנדלבליט ונתניהו | צילום: אוהד צויגנברג מנדלבליט ונתניהו, צילום: אוהד צויגנברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
כל אחד אשם בתורו......
בראשית לא היה כלום. ואז היה מפכ"ל , לא שמאלני, שמצא הרבה מאד בתוך כל "הלא כלום". ביבי ? מה פתאום אשם, זה המפכ"ל שמתנכל לו, שנובר וחוקר ומוצא ומעביר את כל אותם "כלומים" לפרקליטות. ואז הייתה פרקליטות, שהבינה כי ה"הרבה כלומים" שמצא המפכ"ל זה לא הרבה של "סתם לא כלום" אלא הרבה מאד כלומים, שכל אחד מהם "שווה" לפחות כמה שנות כלימה במקום ייחודי הנקרא "כלום איילון" ועכשיו יש יועץ משפטי, עוד לא "שמאלני" אבל הוא בדרך לשם, כי זו דרכו של כל אדם ישר, באם חלילה היושר שלו לא מתיישר ב-100% לכיוון יושרו האבסולוטי של הביבי. ואות היועץ, גורלו כבר נגזר, להיות מוקע כאחרון השמאלנים, אם רק ימשיך בסירובו לתת לביבי את מלוא רצונו אלא רק 90% ממנו.
גיל  |  09.06.19
לכל התגובות