אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דלף לרשת: הגלקסי Note 10 של סמסונג, שיושק בשתי גרסאות

דלף לרשת: הגלקסי Note 10 של סמסונג, שיושק בשתי גרסאות

לדגם הבסיסי יהיה מסך 6.3 אינץ' ושלוש מצלמות, ואילו לדגם הפרו - 6.75 אינץ' וארבע מצלמות, כששניהם ייהנו מטכנולוגיית תצוגה חדשה. מידע שדלף על הטלפונים מראה שיפורים בביצועי הסוללה, עיצוב חדש ועוד

10.06.2019, 11:52 | רפאל קאהאן

הגלקסי נוט 10, מכשיר העילית הבא של סמסונג, יושק בשתי גרסאות - כך חשף סטיב המרסטופר, מדליף מובייל אמין ביותר שידוע בכינויו OnLeaks. לפי מקורותיו, הנוט החדש יזכה לדגם סטנדרטי בעל מסך 6.3 אינץ' ולדגם פרו עם מסך 6.75 אינץ' - הגדול ביותר בסדרה.

קראו עוד בכלכליסט

סמסונג ריעננה את כל קו המוצרים שלה מתחילת השנה, ואחרי שהציגה את הגלקסי S10 לגרסאותיו, את הדגמים החדשים בסדרות הביניים גלקסי A וגלקסי M, עתה מביטה אל סדרת Note שמתאפיינת בעט חכם נשלף. מסורתית, נחשפים מכשירי הנוט בסוף אוגוסט.

מכשירי הנוט 10 - הדגם הסטנדרטי, ודגם פרו הגדול יותר מכשירי הנוט 10 - הדגם הסטנדרטי, ודגם פרו הגדול יותר מכשירי הנוט 10 - הדגם הסטנדרטי, ודגם פרו הגדול יותר

בעוד סדרות גלקסי S כללו בשנים האחרונות שני דגמים (והשנה - ארבעה דגמים שונים), הגלקסי נוט תמיד כלל דגם אחד בלבד, שמשך את מלוא תשומת הלב ונחשב ליחידת הפרימיום של החברה.

   

לפי מקורות OnLeaks, ההבדלים בין הנוט 10 הרגיל ודגם הפרו אינם מהותים; הפרו יקבל מצלמה בעלת ארבעה חיישנים לעומת שלושה בדגם הרגיל, כשמדובר במצלמות דומות מאוד לשל הגלקסי S10 פלוס וה-S10 5G. החיישן הרביעי בדגם הבכיר יהיה חיישן ToF שמיועד לאפשר סריקת עצמים בתלת ממד. כנראה שלשני הדגמים יהיה את אותו המסך, עם פאנל חדש שסמסונג מכנה "AMOLED דינמי", כשלא ברור מה יעשה אחרת ממסכי סמסונג הנוכחיים.

רכיב אחד בלט בהיעדרו בהדמיות שהוכנו על בסיס המידע שבידי OnLeaks: כפתור ביקסבי ייעודי. עדיין מוקדם לדעת האם צמצמה סמסונג את נוכחות הסייענית החכמה הכושלת שלה, שלא מצליחה לצבור תאוצה אל מול מתחרות כגוגל אסיסטנט.

המעבדים יהיו או הסנאפדרגון 855 או האקסינוס 9820, שכבר הופיעו בסדרת ה-S. זיכרון הפעולה צפוי לצמוח ל-12 גיגה-בייט ומרחב האחסון לא נחשף אך יהיה מבוסס על תקן UFS 3.0 המהיר מאוד. בנוסף, הנוט החדש צפוי להיות המכשיר הראשון להגיע עם טעינה מהירה בת 45 וואט כמו במכשירי וואווי ו-וואן פלוס, שנחשבים למהירים מסוגם. הסוללה צפויה להיות בעוצמה של כ-4,500 מיליאמפר-שעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות