אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלקום TV יצאה במבצע לכבוד הממיר החדש - ומייקרת את הטריפל

סלקום TV יצאה במבצע לכבוד הממיר החדש - ומייקרת את הטריפל

לכבוד ההשקה, החברה מציעה מחיר של 69 שקל בחודש, כשלאחר חצי שנה המחיר חוזר ל-99 שקל בחודש. על ממיר שני תשלמו 39 שקל בחודש. לראשונה תציע כפתור נטפליקס בשלט – אבל בעלות מלאה. בנוסף ייקרה את הטריפל בעד 40 שקל לחודש תוספת לתשלום החודשי

11.06.2019, 11:20 | מירב קריסטל

שורת התייקרויות בסלקום + מבצע כעלה תאנה: סלקום משיקה את הממיר החדש שלה ומעלה מחירים - החברה הודיעה היום (ג') על השקת Master Box, ממיר אנדרואיד שיביא אותה למתן שירות דומה למתחרותיה בתחום הטלוויזיה על גבי האינטרנט.

לשם כך היא יוצאת לראשונה במבצע על חבילת הטלוויזיה שלה: 69 שקל בחודש לחצי שנה בלבד ואחרי חצי שנה המחיר חוזר ל-99 שקל בחודש. מדובר במחיר שפרטנר TV מציעה ללקוחותיה ללא מבצע.

הממיר יכלול לראשונה כפתור ייעודי בשלט לנטפליקס – כמו בפרטנר - אך ללא הטבה לשירות, עליו תצטרכו לשלם בנפרד, כך שאין לסלקום בשורה שמבדלת אותה מפרטנר.

סלקום TV סלקום TV סלקום TV

התייקרות בממירים ובטריפל

לצד המבצע, החברה החליטה להעלות מחירים:

הממיר החדש יקר יותר: ראשית היא תגבה על הממיר החדש 10 שקלים בחודש מלקוחות ותיקים, כשעד כה הוא לא גבתה תשלום (על הממיר הקודם) ולא פחות מ-39 שקל בחודש על ממיר שני – המחיר הגבוה בשוק (כשעד כה ממיר שני תומחר ב-29 שקל בחודש). לקוחות חדשים לא ישלמו על הממיר.

כל הטריפלים ללקוחות חדשים מתייקרים ב-40-10 שקל בחודש לשנה: עד כה טריפל תומחר ב-149 שקל לחודש לשנה ומי שרצה לשכור מסלקום נתב שילם 169 שקל לחודש לשנה. כעת סלקום מעלה מחירים ללקוחות חדשים שרוצים ממיר ישן ב-10 שקל ל-159 שקל לחודש לשנה או 179 שקל לחודש פלוס נתב, מחיר לשנה. ללקוחות הממיר החדש, המחיר מזנק ל-169 שקל בחודש לשנה, או ל-189 שקל בחודש לשנה, כולל 20 שקל לנתב כשאחרי שנה המחיר יעלה ל-209 שקל בחודש. מי שרוצה לשדרג למהירות 100 מגה בטריפל: תוספת של 10 שקל.

לשם השוואה בפרטנר המחיר נמוך יותר: בפרטנר TV גובים 139 שקל בחודש על טריפל ובנדל, פלוס נתב ב-10 שקלים - 149 שקל בחודש, כשממיר 4k ראשון ניתן חינם ושני ב-29 שקל לחודש. אם לוקחים 3 ממירים, משלמים 40 שקל תוספת לתשלום החודשי כלומר 189-179 שקל בחודש.

סלקום גם מציעה חבילת קוואטרו – טלפון קווי, אינטרנט טלוויזיה ושני קווי סלולר ב-245 שקל בחודש (ממיר Master Box ונתב כלולים במהירות של עד 100 מגה (לא כולל נתב: 225 שקל בחודש). לאחר שנתיים תשלמו תוספת 40 שקל והמחיר עולה ל-295 שקל בחודש. לפי החברה - פה המחיר לא עלה.

מסלקום נמסר כי ה-Master Box הוא פיתוח של סלקום עם גוגל (אם כי מדובר בסטרימר של שיאומי), המבוסס על מערכת ההפעלהAndroid TV תומך בשידור באיכות

k4, כולל מעבד S905-X2 מתוצרת Amlogic ותמיכת Wi-Fi במהירות עד 1 גיגה. הוא מאפשר לראשונה בסלקום הורדת אפליקציות ומשחקים מחנות Google Play (כמו אצל המתחרות שלה) ואפליקציית יוטיוב מובנית בו כמו גם Chromecast.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
אז ככה
א. הממיר הבסיסי הרבה יותר נוח - זה ממיר אמיתי של טלויזיה ולא מתיימר להיות של טאבלט. אפשר לזפזפ בו בערוצים דרך השלט, הכי נוח ואינטואיטיבי לטלויזיה ולא כל ערוץ הוא ״אפליקציה״ שצריך להכנס ולצאת ממנה, אלא כאמור ניתן לזפזפ בין הערוצים ולראות אינפורמציה על ערוצים אחרים תוך כדי צפיה בערוץ מסויים. לכן (לדעתי) אין על הממיר הבסיסי (בטלויזיה כמובן, בנייד ובטאבלט - הכל סבבה). ב. חובה להוסיף איזה ערוץ מוזיקה טוב כמו MTV או משהו בסגנון ג. חובה להוסיף את ערוץ ההסטוריה ד. בכלליות - אחלה סלקום טיוי שבעולם
האמת  |  27.04.20
לכל התגובות