אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר Orca Security גייסה 6.5 מיליון דולר צילום: אורקה סקיוריטי בע"מ

חברת הסייבר Orca Security גייסה 6.5 מיליון דולר

החברה, שהוקמה בידי שמונה מנהלים יוצאי צ'ק פוינט, פיתחה פלטפורמה לשיפור נראות תשתיות הענן בארגונים, שמסייעת בזיהוי סיכונים ושיפור הגנה. את סבב הגיוס הובילה קרן YL Ventures של יואב לייטרסדורף

12.06.2019, 16:01 | מאיר אורבך

חברת הסייבר הישראלית אורקה סקיוריטי (Orca Security), שנוסדה בידי שמונה מנהלים יוצאי צ'ק פוינט, גייסה 6.5 מיליון דולר בסבב סיד. הוא הובל בידי קרן YL Ventures של יואב לייטסדורף. אורקה סקיוריטי מפתחת פיתרון שיספק לארגונים נראות מלאה של תשתיות הענן שלהם, ללא צורך בהטמעה יקרה או מורכבת המותאמת לכל שרת בנפרד. 

קראו עוד בכלכליסט

אורקה נוסדה בידי אבי שוע (מנכ"ל), גיל גרון, מתן בן גור ולירן אנתבי (ארכיטקטים בכירים לתוכנה), הדס אמיתי, שי פילוסוף ו-וג’די זאבט (מפתחים בכירים) ואתי שפיגל-חוברה (מנהלת הצלחה).

מימין: המנכ"ל אבי שוע וגיל גרון , צילום: אורקה סקיוריטי בע"מ מימין: המנכ"ל אבי שוע וגיל גרון | צילום: אורקה סקיוריטי בע"מ מימין: המנכ"ל אבי שוע וגיל גרון , צילום: אורקה סקיוריטי בע"מ

"מרבית חברות הסייבר שפועלות בתחום שלנו חושבות בצורה של פעם על מערכות הענן, והתאימו מערכות ישנות להתמודד עם צרכים חדשים", אמר שוע לכלכליסט. "כיום, יותר ויותר ארגונים מעבירים את התשתיות שלהם לענן כדי לאפשר חדשנות ולייצר יתרון תחרותי. עם זאת, יחד עם האימוץ המהיר של טכנולוגיות ענן, צוותי IT ואבטחת המידע נאלצים להתמודד עם איומי סייבר באמצעות כלי אבטחה מדור ישן שלא מספקים את הנראות הנדרשת כדי לנהל סיכונים ולהגן על הארגון".

עובדי חברת הסייבר Orca Security, צילום: אורקה סקיוריטי בע"מ עובדי חברת הסייבר Orca Security | צילום: אורקה סקיוריטי בע"מ עובדי חברת הסייבר Orca Security, צילום: אורקה סקיוריטי בע"מ

לדבריו, צוותי האבטחה מתקשים לענות על שאלות שנוגעות לסביבת הענן הארגוני, כגון זיהוי השירותים הפגיעים ואלו שהוגדרו לא נכון, איתור השירותים הפרוצים, תדירות ואיכות תחזוקת השרתים ומיקום המידע הרגיש ביותר של החברה. "אסור לכפות על ארגונים לבחור בין חדשנות לבין אבטחת מידע וניהול סיכונים. אנו, בתעשיית הסייבר, יכולים וצריכים לעשות יותר", הוסיף שוע. "בעזרת אורקה, צוותי אבטחת מידע משיגים נראות חסרת תקדים על כל סביבת הענן שלהם, דבר המאפשר להם לענות על השאלות הללו ורבות אחרות ולהיות שותפים לחדשנות הארגונית במקום לבלום אותה".

"כאשר אבי וגיל הציגו בפנינו את הגישה הייחודית והחדשנית שלהם, ידענו מיד שניצב לפנינו משהו חדש ויוצא דופן שפתרונות אבטחת המידע הקיימים פשוט לא מסוגלים לספק: נראות מלאה, אמיתית, עמוקה, כמעט מיידית וברמת פירוט גבוהה מאוד" אמר יואב לייטרסדורף, שותף מנהל ב- YL Ventures, שהובילה את סבב הגיוס.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות