אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורן זאב הוביל השקעה של 26 מיליון דולר בסנביט הישראלית-אמריקאית צילום: John Todd

אורן זאב הוביל השקעה של 26 מיליון דולר בסנביט הישראלית-אמריקאית

החברה מתמקדת בשוק האשראי בארה"ב ויש לה מרכז פיתוח בבנימינה. עוד משקיעים בגיוס - Group 11, לשעבר SGVC, של דובי פרנסס, וכן Chicago Ventures. זאב יצטרף לדירקטוריון החברה

12.06.2019, 21:35 | מאיר אורבך

חברת הפינטק הישראלית-אמריקאית סנביט (Sunbit) גייסה 26 מיליון דולר. החברה שמרכז פעילותה בארה"ב עם מרכז פיתוח גדול בבנימינה, מתמקדת בשוק האשראי בארה"ב ומאפשרת לחנויות בארה"ב להציע ללקוחותיהן אפשרות לפרוס את העסקה לתשלומים מותאמים אישית.

זאב ונצ'רס של אורן זאב הובילה את סבב הגיוס והשתתפו בו גם המשקיעים הקודמים של החברה לרבות Group 11, לשעבר SGVC, של דובי פרנסס, שהיתה המשקיעה הראשונה של החברה, Chicago Ventures ועוד. כתוצאה מההשקעה יצטרף אורן זאב לדירקטוריון החברה.

אורן זאב , צילום: John Todd אורן זאב | צילום: John Todd אורן זאב , צילום: John Todd

כיום מציעה החברה את הפתרון שלה בכ-1,500 נקודות בארה"ב בכ-40 מדינות בארה"ב כאשר בכל חודש מתווספים לה מאות של סוחרים.

לדברי זאב, "בתעשייה שכה עמוסה בפתרונות שאינן חדשניים זה היה מאוד מרענן לגלות חברה שפיתחה פתרון חדשני ומרענן לנקודת המכירה. אנשים צריכים לתקן מכוניות, לטפל בבעלי החיים שלהן ועוד ללא צורך לוותר על כך בשל אילוץ כספי.הפתרון של סאנביט מאפשר להתמודד עם הצורך הזה".

לדברי פרנסס, "לפני שלוש שנים פגשתי את ארד, טל, אורנית ותמיר כאשר הם חיפשו משקיע מוביל לסיבוב המוסדי הראשון של Sunbit. עשרים דקות לתוך הפגישה התחייבתי להוביל את הסיבוב. משך שלוש השנים האחרונות ועד לסגירת סיבוב זה Group 11 (לשעבר SGVC) היתה המשקיעה הגדולה בחברה והיום אני שמח על הצטרפותו של חברי ושותפי אורן זאב כמובילו של סיבוב הצמיחה המשמעותי הזה וכחבר דירקטוריון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות