אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טוגדר פארמה רוכשת את חברת קנאבליס לפי שווי של כ-14 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

טוגדר פארמה רוכשת את חברת קנאבליס לפי שווי של כ-14 מיליון שקל

קנאבליס פועלת כעשור לייצור שמן ועוגיות קנאביס רפואי ומחזיקה בשיתוף פעולה עם הדסה עין כרם. יוחנן דנינו: "רכישת קנבליס היא חלק מרכזי בתכנית העיסקית של טוגדר פארמה, ותהווה בסיס למוצרי החברה העתידיים"

13.06.2019, 09:44 | צלי גרינברג

חברת הקנאביס הרפואי טוגדר פארמה דיווחה היום (ה') על רכישת חברת הקנאביס 'קנאבליס', הפועלת כחברה פרטית לייצור עוגיות ושמן קנאביס רפואי, לפי שווי של כ-14 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

התמורה לבעלי המניות של קנאבליס תינתן בשילוב של מזומן ומניות, כאשר 4 מיליון שקל יינתנו לבעלי החברה במזומן, 10 מיליון שקל במניות טוגדר המהוות כ- 5% מהחברה, ובנוסף יקבלו אופציה לרכישה של 3% נוספים מטוגדר בשווי של כ-6 מיליון שקל כיום, בהתאם לעמידה באבני דרך שונות.

יוחנן דנינו, יו"ר טוגדר פארמה, מסר במסגרת הדיווח, כי "רכישת קנבליס היא חלק מרכזי בתכנית העיסקית של טוגדר פארמה, ותהווה בסיס למוצרי החברה העתידיים. המהלך יביא לידי ביטוי את היתרונות היחסיים של החברה בתחומי המחקר הפיתוח וייצור מוצרי קנאביס רפואי״.

קנאבליס הוקמה על ידי משה יחיה, מנכ"ל החברה, המחזיק יחד עם משפחתו במלוא מניות החברה. יחיה מסר במסגרת הודעת החברה, כי "התשתית שהוקמה בטוגדר, וההיערכות לחדירה לשווקים בינלאומיים, התאימה לפרופיל החברה ולאסטרטגיה השיווקית שלה. אנו מאמינים כי השילוב של הידע והניסיון שצברנו, יחד עם החזון והבסיס של טוגדר, הן ערובה להצלחה".

קנאבליס החלה את פעילותה בשנת 2009 ומחזיקה בהסכם שיתוף פעולה למחקר ופיתוח, ובמרכז חלוקה למטופלים, יחד עם בית חולים הדסה עין כרם. טוגדר דיווחה לאחרונה על הסכם השקעה של 10 מיליון שקל מחברת הכשרה ביטוח ועל תחילת שתילת קנאביס רפואי בחממות שבנתה במועצה האזורית חוף אשקלון.

יוחנן דנינו יושב ראש טוגדר פארמה, צילום: אוראל כהן יוחנן דנינו יושב ראש טוגדר פארמה | צילום: אוראל כהן יוחנן דנינו יושב ראש טוגדר פארמה, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות