אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכונית האסטון מרטין של ג'יימס בונד מוצעת למכירה

מכונית האסטון מרטין של ג'יימס בונד מוצעת למכירה

סות'ביז יקיים ב-15 באוגוסט מכירה פומבית של המכונית המקורית ששימשה את שון קונרי בסרט "גולדפינגר". מדובר במכונית המקורית שזכתה גם בשלל תוספות ביניהן משגרי טילים, סכינים לחיתוך צמיגי היריב ועוד

13.06.2019, 19:25 | תומר הדר

בית המכירות הפומביות RM סות'ביז יקיים ב-15 באוגוסט מכירה פומבית, בה תימכר מכונית האסטון מרטין המקורית ששימשה את שון קונרי בסרט "גולדפינגר", השלישי בסדרת סרטי ג'יימס בונד.

קראו עוד בכלכליסט

בניגוד לאינספור מכוניות אסטון מרטין, שהקשר ביניהן ובין הסוכן 007 הפך לקלישאה מוכרת (למרות ש-007 נהג בין היתר גם בב.מ.וו, בלוטוס ובמכוניות אחרות), האסטון מרטין DB5 הספציפית שתוצע על ידי בית המכירות אכן שימשה את שון קונרי בתפקיד 007 במהלך הסרט ולכן גם זכתה לשלל תוספות, כלומר אמצעי הלחימה המפורסמים המותקנים בכל אסטון מרטין של 007 על ידי אגף המבצעים החשאיים Q בשרות החשאי הבריטי.

המכונית של ג המכונית של ג'יימס בונד המכונית של ג

לפי אסטון מרטין, עם תחילת צילומי הסרט גולדפינגר התבקשה החברה לבנות שתי מכוניות אסטון מרטין DB5 זהות - אחת לצורך צילומי פעלולים ואחת לשימושו של ג'יימס בונד על המסך. המכוניות צוידו במשגרי טילים, כמובן לא מתפקדים, סכינים מיוחדים בגלגלים שנועדו לחתוך את צמיגי היריבים וכמובן שיא השכלול: מכשיר קשר מובנה.

רכב האסטון מרטין 1965. מבט מבפנים רכב האסטון מרטין 1965. מבט מבפנים רכב האסטון מרטין 1965. מבט מבפנים

המכונית הספציפית המוצעת למכירה החליפה מספר ידיים מאז שימשה את קונרי ובין היתר היתה חלק מתצוגה מוזיאונית במשך 35 שנים. כנהוג, סות'ביז אינה מפרסמת מחיר מכירה משוער, אך כל המעוניינים מוזמנים להתקשר אל מספר הטלפון שסות'ביז מפרסמת: 1 519 352 4575 ולהתעניין ברכישה של האסטון של בונד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות