אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פוקס משתלטת על יבואנית בילבונג: השלימה את רכישת יתרת מניות החברה עבור 24 מיליון שקל צילום: שוקה כהן

פוקס משתלטת על יבואנית בילבונג: השלימה את רכישת יתרת מניות החברה עבור 24 מיליון שקל

עד כה החזיקה פוקס ב-50% מחברת בילי האוס, בעלת הזיכיון הבלעדי למכירת מוצרי גלישה של המותגים בילבונג וקוויקסילבר בישראל. לאחר השלמת העסקה תכניס פוקס את תוצאות בילי האוס לדו"חות הקבוצה, והיא צפויה לרשום רווח של כ-6 מיליון שקל על השקעתה

13.06.2019, 13:41 | אורנה יפת

קבוצת פוקס רוכשת את יתרת המניות (50%) בחברת בילי האוס, יבואנית מותג הגלישה בילבונג, עבור 24 מיליון שקל. הבוקר הודיעה הקבוצה כי הגיעה להסכמות עקרוניות בדבר רכישת כלל מניות החברה.

קראו עוד בכלכליסט

הראל ויזל, מנכ"ל ובעלים קבוצת פוקס, צילום: עמית שעל הראל ויזל, מנכ"ל ובעלים קבוצת פוקס | צילום: עמית שעל הראל ויזל, מנכ"ל ובעלים קבוצת פוקס, צילום: עמית שעל

עד כה החזיקה פוקס ב-50% מבילי האוס, חברת אפי האוס בע"מ, שבעבר הייתה בבעלותה של המייסדת אפי האוס ז"ל. לאחר מותה בשנת 2015 עברו המניות לשתי בנותיה, שהיו קטינות, והוחזקו על ידי אפוטרופוס.

בילי האוס מחזיקה בזיכיון בלעדי למכירת מוצרי גלישה של המותגים בילבונג וקוויקסילבר בישראל, ועוסקת ביבוא ומכירה של מוצרי גלישה ואביזרים נלווים, ומוצרי אופנת ספורט אתגרי. לחברה 38 חנויות בפריסה ארצית והיא משווקת גם לחנויות סיטונאיות.

קבוצת פוקס צפויה להגדיל את פעילותה בתחום מוצרי הגלישה לאחר שבדצמבר האחרון התקשרה חברת בילי האוס בהסכם עם UG Manufacturing Co Pty Ltd במסגרתו קיבלה זיכיון בלעדי להקמה של חנויות Boardriders בישראל, שימכרו, בין היתר, את המותגים DC Shoes, קוויקסילבר ורוקסי.

לאחר השלמת העסקה תכניס פוקס את תוצאות בילי האוס לדו"חות הקבוצה, והיא צפויה לרשום רווח של כ-6 מיליון שקל על השקעתה.

אפי האוס הקימה את חברת בילי האוס בשנת 1999 ביחד עם בעלה לשעבר צחי האוס, שאת חלקו היא רכשה במהלך השנים. בשנת 2006 רכשה קבוצת פוקס שבבעלות הראל ויזל 50% מבילי האוס בתמורה ל-19.5 מיליון שקל ואפי האוס המשיכה לנהל אותה, עד פטירתה ממחלה קשה בהיותה בת 45, במאי 2015.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות