אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Cato Networks של שלמה קרמר שכרה את הקומה ה-45 בעזריאלי שרונה צילום: עמית שעל

Cato Networks של שלמה קרמר שכרה את הקומה ה-45 בעזריאלי שרונה

החברה עוזבת את משרדיה ברוטשילד ותעבור לשטח כפול בגודל - לקראת מהלך של הרחבת מספר העובדים; על פי הערכות תשלם דמי שכירות של כ-4 מיליון שקל לשנה

13.06.2019, 18:53 | דותן לוי

חברת הסייבר הישראלית של שלמה קרמר, קאטו נטוורקס, שכרה את הקומה ה-45 במגדל עזריאלי שרונה בתל אביב בשל התרחבותה. החברה צפויה לעזוב בקרוב את משרדיה ברחוב רוטשילד, שם היא שוכרת כ-1,200 מ"ר ולעבור לעזריאלי שרונה שם היא תשכור קומה שלמה בשטח של 2,400 מ"ר.

קראו עוד בכלכליסט

מעבר לכך שהמהלך מכפיל את שטח המשרדים של החברה, הוא יאפשר לה להכפיל את מספר העובדים מכ-100 כיום ועד לכ-200 עובדים. החברה שכרה את השטח בהסכם ל-10 שנים ישירות מקבוצת עזריאלי והקימה את המשרדים מהיסוד היות והשטח היה במצב מעטפת. סיבה נוספת למעבר לאיזור היא כדי לאפשר לעובדים הגעה קלה למשרד הממוקם בסמוך לעורקי תחבורה ראשיים.

שלמה קרמר, צילום: שרון ברקת שלמה קרמר | צילום: שרון ברקת שלמה קרמר, צילום: שרון ברקת

דמי השכירות השנתיים לשטח עומדים על כ-4 מיליון שקל לשנה. קאטו נטוורקס גייסה השנה 55 מליון דולר וכ-125 מיליון דולר מיום היווסדה - לפני כארבע שנים.

שלמה קרמר, יזם משותף ומנכ"ל חברת קאטו נטוורקס: ״המעבר למשרדים החדשים מהווה חלק משמעותי בתהליך ההתרחבות וההתבססות של החברה בישראל. החברה מתפתחת וצומחת במהרה והמעבר למשרדים החדשים יאפשר לעובדיה ולמנהליה לעשות זאת בצורה המיטבית והיעילה ביותר. המשרדים החדשים משקפים את החזון המהפכני, המהיר והמתקדם שמוביל את החברה בכל תחום ואנו מצפים ומתרגשים מהמעבר״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות