אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל אלייד נדל"ן שי וינברג ימונה למנכ"ל עופר השקעות

מנכ"ל אלייד נדל"ן שי וינברג ימונה למנכ"ל עופר השקעות

וינברג, לשעבר מנכ"ל אלקטרה נדל"ן, יחליף בתפקידו החדש את רון אבידן שמונה לאחרונה למנכ"ל אזורים

16.06.2019, 12:25 | דותן לוי

מנכ"ל חברת אלייד נדל"ן שי וינברג הודיע על פרישתו מהתפקיד. במקביל הודיע וינברג על תפקידו הבא - מנכ"ל עופר השקעות, זרוע הנדל"ן הפרטית של משפחת עופר.

וינברג כיהן בתפקיד מנכ"ל אלייד נדל"ן מתחילת 2015, ובמסגרת תפקידו היה אחראי על פיתוח וניהול פעילות הנדל"ן של אלייד. קודם לכן, כיהן וינברג כ-4 שנים בתפקיד מנכ"ל אלקטרה נדל"ן.

וינברג הינו בעל תואר שני במנהל עסקים של תכנית המנהלים קלוג-רקנאטי של אוניברסיטת תל-אביב, ובעל תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת קולומביה בניו-יורק ותואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת פוליטכניק בניו-יורק.

שי וינברג שי וינברג שי וינברג

הוא יחליף בחברת עופר השקעות את רון אבידן ששימש בתפקיד זה ב-7 השנים האחרונות. בחודש מרץ האחרון הודיע אבידן, כי יסיים את תפקידו בחברה בעקבות מינויו לתפקיד מנכ"ל אזורים במקום דרור נגל.

וינברג מסר היום : "לאחר 4.5 שנות פעילות משמעותית באלייד נדל"ן, הבשילה העת לפנות לאתגרים חדשים. ברצוני להודות ליו"ר פרופ' סוארי וליו"ר יגאל שרייבר - על שיתוף הפעולה והגיבוי שקיבלתי, ועל הבעת האמון שהובעה כלפיי מאז מינויי לתפקיד ועד היום. אני מותיר את החברה בידי צוות ניהולי ותיק, מקצועי ומנוסה, שאני משוכנע שיידע להמשיך ולהצעיד את החברה קדימה להישגים והצלחות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות