אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היום בכנס CTech: מה מחפשים משקיעים אצל יזמי ההייטק

היום בכנס CTech: מה מחפשים משקיעים אצל יזמי ההייטק

איך, מתי וממי לגייס הון, האם להנפיק או להימכר, ואיך בונים נכון חברת צמיחה - מנהלי קרנות הון סיכון ישיבו על השאלות הבוערות של יזמי ההייטק בכנס משקיעים שיקיים היום אתר CTech מבית כלכליסט בשיתוף עם חללי העבודה של Labs בשרונה עזריאלי

18.06.2019, 08:20 | שירות כלכליסט

כיצד לבנות ולטפח חברות צמיחה, איך תשפיע מלחמת הסחר בין ארצות הברית לסין על חברות ההייטק הישראליות ועל אסטרטגיות הגיוסים של קרנות ההון סיכון, והאם חלון ההנפקות של חברות הטכנולוגיה הישראליות עומד להיסגר. אלו הן חלק מהשאלות שעליהן יענו בכירי תעשיית ההון סיכון הישראלית בכנס "It Tech Two To Tango" שיתקיים היום (יום שלישי) במסגרת שיתוף פעולה בין אתר CTech מבית כלכליסט ל"לאבס", מתחם חללי העבודה המשותפים במגדל עזריאלי שרונה.  

מימין דני כהן, איה פטרבורג ואהרון מנקובסקי מימין דני כהן, איה פטרבורג ואהרון מנקובסקי מימין דני כהן, איה פטרבורג ואהרון מנקובסקי

 

האירוע יפגיש בין משקיעי תעשיית ההון סיכון הישראלית לבין היזמים והחברות שמהווים את החלק החשוב ביותר באקוסיסטם המקומי. בין היתר יידונו באירוע האתגרים החדשים של ההייטק הישראלי והשינויים בענף כמו גל ההנפקות של החודשים האחרונים, תחומי ההשקעות הבולטים ואסטרטגיות ההשקעה החדשות שיניעו את הענף בשנים הקרובות.

הכנס ייפתח בשיחה עם אדם פישר, שותף ב-Bessemer Venture Partners  בנושא השפעות מלחמת הסחר בין ארה"ב לסין על אפשרויות הצמיחה ושוק ההנפקות בתעשיית ההייטק.  

מימין ג מימין ג'סטין צוורלינג, אריק קליינשטיין, ג'ונתן מדווד ויאיר שוהם מימין ג

בפאנל בנושא גיוס הון בשלבים מוקדמים ישתתפו אריק קלינשטיין, מייסד ומנכ"ל Glilot capital, איה פטרבורג, מייסדת ושותפה מנהלתב-S Capital, עופר שרייבר, שותף ב-YL Ventures וסיגלית קלימובסקי מ-Grove Ventures.

 מימין מייקל אייזנברג, רותי אדר ואדם פישר מימין מייקל אייזנברג, רותי אדר ואדם פישר  מימין מייקל אייזנברג, רותי אדר ואדם פישר

איך מזהים את היוניקורן הבא? על שאלת מיליוני הדולר הזו ישיב מייקל אייזנברג, שותף מנהל ב-Aleph VC. אהרון מנקובסקי, שותף מנהל בקרן פיטנגו ישוחח על אסטרגיות צמיחה, וארז שחר, שותף מנהל בקומרה, יסביר איך להצמיח חברה בעידן הדיגיטלי.

אמיר להט, אמיר להט, שותף בקרן Olive Tree ירצה על הזדמנויות עסקיות בתחום הבריאות הדיגיטלית, וחנן ברנד, שותף בקרן Cornerstone, ירצה השקעות סיד - מעבר לבאז.   

מימין ארז שחר, עופר שרייבר, סיגלית קלימובסקי וחנן ברנד מימין ארז שחר, עופר שרייבר, סיגלית קלימובסקי וחנן ברנד מימין ארז שחר, עופר שרייבר, סיגלית קלימובסקי וחנן ברנד

ג'סטין צוורלינג, מנהלת בכירה בבורסה של לונדון תשוחח עם רותי אדר, דירקטורית פיתוח עסקי והשקעות ב-Samsung Electronics ועם יאיר שוהם, דירקטור השקעות ב-Intel Capital Israel על תכנון אסטרגיה של השקעות תאגידיות.

לסיום הכנס יציגו ג'ון מדווד, מנכ"ל OurCrowd ודני כהן, שותף בקרן ויולה את סצינת ההייטק בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות