אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רן עוז נבחר למנכ"ל הבא של חברת הביטוח מגדל צילום: רמי זרניגר

בלעדי לכלכליסט

רן עוז נבחר למנכ"ל הבא של חברת הביטוח מגדל

דירקטוריון מגדל בראשות ניר גלעד אישר את מינוי עוז, יו"ר כאל, במקומו של דורון ספיר שמונה לתפקיד לפני שנה ועזב לשם כך את תפקיד מנכ"ל כאל. טרם מינויו כיו"ר Cal, כיהן עוז במשך 3 שנים כסמנכ"ל בכיר וראש החטיבה לשווקים פיננסיים בבנק דיסקונט

16.06.2019, 16:47 | רחלי בינדמן
לשלמה אליהו יש כנראה חיבה מיוחדת לחברת כרטיסי האשראי כאל. אחרת לא ברור כיצד גייס ממנה כבר שני מנכ"לים. ל"כלכליסט" נודע כי רן עוז, יו"ר כאל, אושר בדירקטוריוןמגדלבראשות ניר גלעד להתמנות למנכ"ל הבא במקומו של דורון ספיר שמונה לתפקיד לפני שנה ועזב לשם כך את תפקיד מנכ"ל כאל.

קראו עוד בכלכליסט

טרם מינויו כיו"ר Cal, כיהן במשך כשלוש שנים כסמנכ"ל בכיר וראש החטיבה לשווקים פיננסיים בבנק דיסקונט, שם הוביל מהלכים משמעותיים ובהם: מיסוד הניהול הקבוצתי של ההון, הנזילות, ההשקעות ומכלול סיכוני השוק, הרחבת פעילות ההשקעות, וכן מהלך ייחודי בתעשיה של הנפקת הון ראשוני אשר תרמה תרומה משמעותית לצמיחתו של הבנק.

רן עוז , צילום: רמי זרניגר רן עוז | צילום: רמי זרניגר רן עוז , צילום: רמי זרניגר

בתפקידיו הקודמים כיהן עוז כשותף בקרן ויולה קרדיט מקבוצת ויולה, כסמנכ"ל כספים ומשנה למנכ"ל בנק הפועלים; כסמנכ"ל כספים ומשנה למנכ"ל חברת בזק, סמנכ"ל כספים ראשי בנייס מערכות, וכן סמנכ"ל כספים בחברות הייטק מובילות, ובהן: סרגון וג'קדה.

קודם לפניה לעוז הוצע התפקיד לחנן פרידמן ראש חטיבת האסטרטגיה בלאומי שסירב ולשמעון קלמן לשעבר בכיר בכלל ביטוח, הפניקס ומגדל עצמה שסירב גם הוא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות