אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט ישראל תפסיק להעסיק עובדי קבלן צילום: עמית שעל

פרסום ראשון

מיקרוסופט ישראל תפסיק להעסיק עובדי קבלן

המהלך יחל בחודש יולי; בשלב הראשון מרכז המו"פ יקלוט כ-130-100 עובדים שהיו עובדי קבלן. המנכ"ל אסף רפפורט במייל לעובדים: "החברה העולמית תומכת במהלך, ואף הקצתה את המשאבים לעידוד המהלך"

17.06.2019, 10:38 | מאיר אורבך

במרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט ישראל הוחלט להפסיק להעסיק עובדי קבלן, כך נודע ל"כלכליסט". ההחלטה על אי העסקת עובדי קבלן אינה תקפה לגבי מרכז החברה ברעננה, שם מרוכזת הפעילות העסקית של מיקרוסופט בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

אסף רפפורט, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, צילום: עמית שעל אסף רפפורט, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל | צילום: עמית שעל אסף רפפורט, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, צילום: עמית שעל

במייל שהוציא אסף רפפורט, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, לעובדי החברה והגיע ל"כלכליסט", הוא כותב כי "אחרי תהליך ארוך ומורכב אנחנו מתחילים מהלך של קליטת ספקים ונותני שירות מקצועי חיצוניים כעובדים מן המניין של מרכז הפיתוח בישראל.מהלך זה יאפשר יצירת תפקידים חדשים ומקצועות נוספים במיקרוסופט בישראל והוא משתלב עם הצמיחה של מרכז הפיתוח בשנה האחרונה".

בשלב הנוכחי תקלוט החברה כ-130-100 עובדים שהיו עובדי קבלן. המהלך כולו יחל בתחילת חודש יולי. כיום מעסיק מרכז הפיתוח של החברה מעל ל -1,200 עובדים.

רפפורט הוסיף: "אני מאמין שהמהלך נכון, ראוי ותואם את התרבות והערכים של מיקרוסופט. ערכים של שוויון, צמיחה אישית, גיוון תעסוקתי ואחריות חברתי". הוא ציין כי החברה העולמית תומכת במהלך ואף הקצתה את המשאבים לעידוד המהלך. "לקידום המהלך מתכוונת החברה לקיים שורה של מפגשים בחברה. מדובר בתהליך מורכב ורגיש, ואנחנו מקווים שבמאמץ משותף נצליח לסיימו עד סוף השנה הפיסקאלית (סוף יוני)", כתב רפפורט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
תהליך "קליטה"
1. לכל וונדורים\עובדי קבלן לפני כמה שבועות הוצע להגיש מועמדות למשרה של MICROSOFT 2. היום כבר התחילו להגיע תשובות שליליות, לפני כל ראיום אפשרי 3. החל מספטמבר יהיו פיטורים של אלה שלא נקלטו 4. בהמשך בסיכוי גבוה יקימו מבנה\מקום מיוחד ונפרד לוונדורים להמשיך לבצע אותן משימות כולם שווים, אבל חלק שווים יותר!
עוד מבפנים  |  04.07.19
25.
חדשות אחרונות
דיווחים מהשטח: 1. לוקחים לצוות רק מי שיושב מול מחשב ולא מאבטחים ומנקות 2. גם אלא שמיועדים להיקלט יש רק 40-50% מכסה של משרות יחסית למצבת כ"א נוכחית, לכן תכלס זה כן פיטורים בעתיד הקרוב 3. בהמשך יגייסו איפשהו (הלוואי בארץ!) צוות מיקור-חוץ שינסה (בהצלחה מאוד חלקית במיוחד בתקופה ראשונה) לבצע אותם דברים כמפוטרים עושים היום אבל תכלס כותרת כמעט ולא משקרת - מעבירים עובדי קבלן (ולא יגייסו למשרדי מייקרוסופט חדשים) ומפטרים שאר
יני  |  20.06.19
לכל התגובות