אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למרות השינויים בהסכם: הראל ממשיכה להתנגד למתווה של סרצ'לייט ופורר צילום: בלומברג

למרות השינויים בהסכם: הראל ממשיכה להתנגד למתווה של סרצ'לייט ופורר

שיפור קל שהכניסה קרן ההשקעות בסעיף השעבוד על המניות של בזק לטובת מחזיקי האג"ח של ביקום, שאת השליטה בה היא מבקשת לרכוש, לא שיכנע את חברת הביטוח שמתנגדת להסכם

17.06.2019, 20:20 | גולן חזני

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

עסקת סרצ'לייט-בזק על סף פיצוץ: שיפור קל שהכניסה קרן ההשקעות בסעיף השעבוד על המניות של בזק לטובת מחזיקי האג"ח של ביקום, שאת השליטה בה היא מבקשת לרכוש, לא שיכנע את חברת הביטוח הראל שמתנגדת להסכם המוצע למכירה בזק לסרצ'לייט.

קראו עוד בכלכליסט

נכון לעכשיו סיכוי רב שהצעת סרצ'לייט לא תקבל את הרוב של 75% מבין מחזיקי אגרות החוב סדרה ג' של ביקום באסיפת בעלי האג"ח שהחלה אתמול ואמורה להסתיים היום (ב'). למעשה, היום אמורה היתה להיחתם העסקה בין סרצ'לייט והחברות ביקום ואינטרנט זהב המחזיקות בשליטה בבזק.

הראל ביחד עם בית ההשקעות אלטשולר מתנגדים להצעה הסופית של סרצ'לייט בשל שלושה עדכונים שלא היו קיימים בגירסה הקודמת ואשר זכתה לאישורים ברוב של 80% ויותר (מבין המחזיקים בשתי סדרות החוב של אינרטנט זהב ובשתי הסדרות של ביקום שזהב מחזיקה ב-52% ממניותיה).

בעוד שאלטשולר מתנגד לעצם קיום העסקה וסבור שיש לבצע הסדר חוב שישאיר את השליטה בבזק בידי המוסדיים (שיחכו להתאוששות בחברה), הרי שהראל דורשת שיעבוד על מניות בזק - סעיף בסיסי שקיים כמעט בכל הסדר חוב ושסרצ'לייט משום מה מתחמקת מלתת אותו.

בזק, צילום: בלומברג בזק | צילום: בלומברג בזק, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות