אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אביב גפן מצטרף לקנאביס הרפואי: ישמש יועץ שיווקי באינטליקנה צילום: אלעד גרשגורן

פרסום ראשון

אביב גפן מצטרף לקנאביס הרפואי: ישמש יועץ שיווקי באינטליקנה

גפן ישתתף בבניית תוכנית שיווקית ומיתוגית לחברה ויפעל לקדם את מוצריה באמצעי המדיה; גפן יקבל שכר ומאה אלף אופציות במחיר מימוש של 6.6 שקלים - פרמיה של 28% על מחיר המניה אתמול

18.06.2019, 08:26 | צלי גרינברג

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

האמן והיוצר אביב גפן חתם אתמול (ב') על הסכם עם חברת הקנאביס הרפואי אינטליקנה, שבמסגרתו ישמש כיועץ שיווקי ותדמיתי לחברה ויעניק לה שירותי פרסום. כך נודע לכלכליסט. אינטליקנה נסחרת בבורסה בתל אביב לפי שווי שוק של 170 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

ההסכם בין הצדדים הוא למשך שנה, ובמסגרתו גפן ישתתף בבניית תוכנית שיווקית ומיתוגית לחברה, ויפעל לקדם את מוצריה באמצעי המדיה השונים.

אביב גפן, צילום: אלעד גרשגורן אביב גפן | צילום: אלעד גרשגורן אביב גפן, צילום: אלעד גרשגורן

     

עבור תפקידו בחברה יקבל גפן 100 אלף אופציות (מחוץ לכסף), שהן כ-0.3% ממניות החברה. האופציות יהיו ניתנות למימוש מלא לאחר כשנה במחיר של 6.61 שקלים לאופציה. מחיר המימוש מהווה פרמיה של 27.9% על מחיר המניה שעמד אתמול בנעילה על 5.17 אגורות למניה. גפן גם יקבל שכר, שגובהו לא ידוע.

אינטליקנה מקימה חוות גידול קנאביס רפואי בגודל 15 דונם באזור השרון, שחמישה דונם ממנה היא מממנת והעשרה הנוספים ממומנים על ידי חברת הקנאביס הפרטית הייבריד, תוך חלוקת הרווחים שווה בשווה בין הצדדים.

אביב גפן אמר לכלכליסט כי "קנאביס רפואי זה הטרנד הכי לוהט בעולם כיום, אבל מדובר בחזון ליברלי של פתיחות, ובהיבט זה הקנאביס הוא לא פחות ממהפכה חדשנית.

"פנו אליי מספר חברות ומשקיעים כדי שאחבור אליהם, בעיקר לחיזוק המודעות לנושא בכלל ולמותג שלהם בפרט, וראיתי שאינטליקנה כבר מוכנה לשיוק בעולם, שצופים כי רובו ייפתח בשנתיים הקרובות. אני מוקף באנשים שזקוקים לקנאביס הרפואי ביום יום, ומבין מה המספרים הנדרשים בפועל, לעומת 46 אלף חולים קיימים כיום בישראל. המספרים יגדלו לפחות פי ארבעה בעתיד הקרוב, עם פתיחה של התוויות נוספות".

אינטליקנה שותפה בחווה של מגדלת הקנאביס הרפואי הישראלית דרך לחיים, מחזיקה בהסכמים עם בתי מרקחת לאספקת קנאביס רפואי בישראל, ומקימה פעילות קנאביס רפואי בתאילנד ופורטוגל. לאחרונה חתמה החברה עם חברת הקוסמטיקה הרפואית מורז על הסכם לקמת חברה משותפת לפיתוח מוצרי קוסמטיקה, שאותם תשווק מורז בעזרת תשתית המכירות שלה הפרוסה ב-18 מדינות ברחבי העולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
כל מי שעדיין תקוע בגישה שהחברות הללו בונות על כמה
אלפי מטופלים רפואיים שיתעורר. יש בישראל על פי הסקרים של הרשות למלחמה בסמים מעל מיליון וחצי צרכני פנאי ובעולם מיליארדים. הגבול בין צריכת פנאי לצריכה רפואית לפעמים לא ממש ברור. למשל אם אדם צורך קנאביס אחרי העבודה בשביל להרגע או בגלל מיגרנות או משהו דומה איזו סוג של צריכה זו?? בקיצור שוק הקנאביס נמצא כיום במימדים מיזעריים לעומת הפוטנציאל. שוק הפנאי וצרכני הפנאי הם העתיד של התעשייה. ושאף אחד לא יבלבל אתכם עם מינוחים כמו קנאביס רפואי. זו פיקציה. יש רק קנאביס. הרפואי זו תוספת חסרת משמעות
אזרח  |  19.06.19
לכל התגובות