אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוזה ראשון מאז הפיצול מיוניטרוניקס: יוטרון תקים חניון אוטונומי ב-15 מיליון שקל

חוזה ראשון מאז הפיצול מיוניטרוניקס: יוטרון תקים חניון אוטונומי ב-15 מיליון שקל

יוטרון, הנמצאת בשליטת קרן פימי וחיים שני, תקים חניון ראשון במטרופולין של סן פרנסיסקו, ארה"ב; ההקמה תסתיים במהלך שנת 2021

19.06.2019, 13:54 | חזי שטרנליכט

חוזה ראשון לחברת החניונים הרובוטיים האוטונומיים – יוטרון, מאז שפוצלה מחברת יוניטרוניקס בחודש מארס השנה.

קראו עוד בכלכליסט

יוטרון, הנמצאת בשליטת קרן פימי (49.99%) וחיים שני (21.92%) שייסד את יוניטרוניקס, תקים חניון אוטונומי ראשון במטרופולין של סן פרנסיסקו בצפון מדינת קליפורניה, ארה"ב. התמורה מסתכמת בכ-15 מיליון שקל (כ-4.06 מיליון דולר) וההקמה תסתיים במהלך שנת 2021.

ההסכם מצטרף לשורת הסכמים עליהם חתמה יוטרון להקמת חניונים אוטונומיים בארה"ב מתחילת 2019 בהיקף מצטבר של כ-82 מיליון שקל ולצבר ההזמנות של החברה שעמד על סך של כ-257 מיליון שקל בתחילת מארס השנה. עד כה הושלמו ונמסרו ללקוחות יוטרון - 7 חניונים אוטונומיים בצפון אמריקה ו-12 נוספים נמצאים בשלבי ביצוע שונים, לרבות הפרויקט האמור שנחתם. מערכות החניה האוטונומית של יוטרון משמשות מדי יום אלפי רכבים ונחשבות למובילות בשוק העולמי באמינות ובתפוקה.

חיים שני מנכ"ל יוטרון מציין כי בחברה "ממשיכים ליהנות מביקוש גובר למערכות הרובוטיות המתקדמות שלנו ומהכרה של יזמים ומפעילי חניונים ומחסנים ביתרון התחרותי של הטכנולוגיה של החברה ואיכות מוצריה. הסכם חשוב זה מאפשר ליוטרון להיכנס לראשונה גם למטרופולין של סן פרנסיסקו, בו אנו מזהים פוטנציאל עסקי גבוה, בנוסף לפעילות המתמשכת שלנו באזור ניו-יורק, ניו ג'רזי, לוס אנג'לס, בוסטון ויוסטון".

חיים שני מנכ"ל יוניטרוניקס, צילום: יריב כץ חיים שני מנכ"ל יוניטרוניקס | צילום: יריב כץ חיים שני מנכ"ל יוניטרוניקס, צילום: יריב כץ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות