אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עסקה של עשרות מיליוני דולרים ל-PayMaxs עם לוטו ניו יורק צילום: Patmaxs

עסקה של עשרות מיליוני דולרים ל-PayMaxs עם לוטו ניו יורק

החברה פיתחה טכנולוגיה מתקדמת לשוק כרטיסי הלוטו וכרטיסי הגירוד, שכוללת רכיבי מציאות מוגברת ומדומה. במסגרת העסקה הנוכחית, תספק החברה מערכת תוכן לניהול הקשר עם השחקנים ומשחקי המשך לרישום ושימור לקוחות

19.06.2019, 15:05 | שירות כלכליסט

עסקת ענק נוספת ל-PayMaxs בארה"ב: החברה תספק ללוטו ניו יורק מערכת תוכן לניהול הקשר עם השחקנים ומשחקי המשך לרישום ושימור לקוחות. פיימקס מקבוצת OmniNet - זרוע ההשקעות של משפחת נזריאן וקדישא מלוס אנג'לס, מתמחה בטכנולוגיות לשוק הלוטו וכרטיסי הגירוד. היקף העסקה מוערך בעשרות מיליוני דולרים.

קראו עוד בכלכליסט

העסקה הקודמת של החברה נחתמה עם לוטו ניו יורק, שהחל לשווק את המשחקים לתושבי המדינה לפני שנה. לוטו ניו יורק, הוא מגופי הלוטו הגדולים בעולם, וב-2015 עמד מחזור המכירות שלו על 9.2 מיליארד דולר.

כרטיסי גירוד עם מציאות מוגברת, צילום: Patmaxs כרטיסי גירוד עם מציאות מוגברת | צילום: Patmaxs כרטיסי גירוד עם מציאות מוגברת, צילום: Patmaxs

פיימקס, בניהולו של ד"ר אסף אברהמי, מחזיקה בידיה פטנטים לשימוש במציאות מוגברת ומדומה בתעשיית ההימורים וכרטיסי הגירוד. באמצעות המערכת שלה מתאפשרים משחקי המשך ומשחקי הזדמנות שניה ללקוחות שקנו כרטיסי לוטו.

הטכנולוגיה מביאה חדשנות לתחום השמרני של כרטיסי הגירוד, ומעוררת עניין רב במפעלי לוטו ברחבי בעולם. מטה החברה ממוקם בלוס אנג'לס ומרכז הפיתוח של שלה - בפתח תקווה. לחברה פרויקטים באירופה ובארה"ב. "הצלחת הטכנולוגיה שלנו בלוטו ניו יורק היא הוכחת יכולת אדירה של פיימקס וההזמנה הנוספת מלוטו ניו יורק מחזקת את אחיזתנו בשוק האמריקאי", מסר ד"ר אברהמי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות