אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בדק בית: איפה תגלשו הכי מהר בזמן צפייה בנטפליקס? צילום: netflix

בדק בית: איפה תגלשו הכי מהר בזמן צפייה בנטפליקס?

נטפליקס העלתה היום את מחירי החבילות בישראל; כלכליסט בדק את מדד הגלישה החודשי שלה (ISP) ומצא באיזו חברה מהירות הגלישה היא הגבוהה ביותר בזמן צפייה בשעות העומס בנטפליקס; החדשות הטובות: ישראל במקום העשירי במדד מהירות הגלישה באירופה

20.06.2019, 09:52 | אביאור אבו
זה היה צפוי, נטפליקס העלתה את מחירי החבילות בישראל. כנראה שכשיש לך כ-140 מיליון מנויים ברחבי העולם, אתה מרשה לעצמך לקחת סיכון ולשחק עם כמה מהם.

קראו עוד בכלכליסט

אז בדקנו דרך איזו חברה תקבלו את מהירות הגלישה הגבוהה ביותר בצפייה בנטפליקס. מדד הגלישה של נטפליקס (ISP) מתפרסם מידי חודש ומודד את ביצועי תכני נטפליקס בשעות העומס על ספקי שירותי האינטרנט המובילים בעולם.

נטפליקס, צילום: שאטרסטוק נטפליקס | צילום: שאטרסטוק נטפליקס, צילום: שאטרסטוק

לפי הנתונים בישראל, מהירות הגלישה בפרטנר בשעות העומס בחודש אפריל הייתה הגבוהה ביותר, 4.24 מגה ביט לשנייה. אחריה ניצבת HOT עם מהירות של 4.10 מגה ביט לשנייה ובמקום השלישי סלקום עם 4.04 מגב בייט לשנייה. במקום האחרון מבין ספקי האינטרנט הגדולים נמצאת דווקא בזק בינלאומי, המתהדרת בכבל תת ימי, עם מהירות של 3.88 מגה בייט לשנייה. פרטנר, אגב, מחזיקה בתואר מספטמבר 2018 ברציפות, אז עקפה את HOT.

נטפליקס מהירויות נטפליקס מהירויות נטפליקס מהירויות

ומה מצבנו ביחס לאירופה? המהירות הגבוהה ביותר שנמדדה היא בלוקסמבורג, 4.68 מגה ביט לשנייה, מה שמציב אותנו במקום העשירי מבין מדינות אירופה, הרבה לפני צרפת (מקום 15) ואיטליה (מקום 22).

מצבה של אירופה טוב יותר משאר חלקי העולם. באמריקה המהירות הגבוהה ביותר שנמדדה היא 4.58 מגה ביט לשנייה בצ'ילה, לפני ארה"ב שם נמדדה מהירות של 4.39 מגה ביט לשנייה. באסיה מי שמובילה את הטבלה היא הונג-קונג עם 4.54 מגה ביט לשנייה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות