אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
השופט אורנשטיין הורה להראל ואלטשולר לנמק מיידית התנגדותם לעסקת סרצ'לייט-בזק צילום: שאול גולן

השופט אורנשטיין הורה להראל ואלטשולר לנמק מיידית התנגדותם לעסקת סרצ'לייט-בזק

נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב נתן לבתי ההשקעות ארכה של 3 שעות לנימוק עמדתם; הדיון - במסגרת הבקשה הדחופה של בי-קום, החברה האם של בזק, לאשר את חתימת העסקה עוד היום

20.06.2019, 10:34 | גולן חזני

נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב איתן אורנשטיין הורה להראל ואלטשולר שחם לנמק בפניו תוך שלוש שעות את התנגדותם למכירת השליטה בבזק לסרצ'לייט.  

קראו עוד בכלכליסט

זאת במסגרת דיון דחוף שיזמה הנהלת בי-קום שמחזיקה בשליטה בחברת בזק בבית המשפט, בבקשה לקבלת אישור לחתום עוד היום את עיסקת בזק.

כפי שפורסם אמש ב"כלכליסט", סרצ'לייט הסכימה לרדת מדרישתה המקורית לרוב של 75% בהצבעה שנערכה על ההצעה שהגישה לרכישת השליטה בבזק, ולהסתפק ברוב נמוך יותר שהושג באסיפות - הרוב עמד על 69.7% בסידרה ג' הגדולה של בי-קום.

מאחר שמדובר בהצבעה לא מחייבת, רוב של 51% מספיק לאשר את ההצעה. סרצ'לייט היתה זו שדרשה רוב מיוחס כדי לייצר מחוייבות של המחזיקים להשלמת העסקה. . הראל ואלטשולר שחם מנעו בהתנגדותם רוב של 75% לעיסקה וההוראה של אורנשטיין עשויה להצביע על תמיכתו בעסקה.

נשיא בית המשפט המחוזי בת"א השופט איתן אורנשטיין , צילום: אוראל כהן נשיא בית המשפט המחוזי בת"א השופט איתן אורנשטיין | צילום: אוראל כהן נשיא בית המשפט המחוזי בת"א השופט איתן אורנשטיין , צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
אחרי הביזיון בפרשת אפריקה ישראל
מי נותן לאיש הזה קרדיט? אורנשטיין נתן ללבייב לעשות קומבינה עם אפי פיתוח ועוד ניסה להכשיר עבור החשוד בפלילים פטור מתביעות. בפרשת ענבל אור האזרחים לא ראו שקל. העיקר חברת גלובוס קיבלה בהוראת אורנשטיין מיליון ש"ח כתנאי לפני כינוס. משהו מאוד לא תקין בהתנהלות של האיש הזה. יש לחקור.
אזרח  |  20.06.19
6.
חיים (1), זה ממש לא שליש
מה שסרצ'לייט קונים זה לא את מניות בזק אלא את מניות ביקום, ויש הבדל. הבדל גדול. לביקום יש 700 מזומן + 1.8 לערך במניות בזק. למול אלה יש חוב של 2.5 מיליארד, כך שזה בערך מאוזן. כלומר ביקום בעצם שווה 0. סרצ'לייט מוכנים לשלם פרמיה על המניות מכיוון שהם מאמינים שיוכלו לשפר את בזק, ערכה יעלה ואז ביקום, שהיא בעצם אופציה על בזק, תעלה גם. זה יכול לקרות אבל יכול גם שלא. מוזמן לפורום בורסה ושוק ההון בתפוז כדי לקרוא עוד כל מיני דברים על פירמידת בזק, וניירות נוספים.
dw  |  20.06.19
לכל התגובות