אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
CyberArk Marketplace מספק את האוסף המעמיק ביותר של פתרונות אבטחה לגישה פריבילגית הודות לפיתוחים שתורמת הקהילה צילום: LinkedIn

CyberArk Marketplace מספק את האוסף המעמיק ביותר של פתרונות אבטחה לגישה פריבילגית הודות לפיתוחים שתורמת הקהילה

שירות CyberArk Marketplace תיעד יותר מ-15,000 הורדות בקטגוריות טכנולוגיות מרכזיות לרבות ענן, DevOps ואוטומציה של תהליכים רובוטיים

23.06.2019, 09:36 | בשיתוף סייברארק
סייברארק (נאסד"ק: CYBR), המובילה הגלובלית באבטחת גישה פריבילגית, הודיעה היום על הרחבת שירות CyberArk Marketplace עם יכולות חדשות התומכות בתרומות מהקהילה, וזאת כדי להרחיב את הפורטפוליו היחיד בתעשייה של אינטגרציות אמינות עם פתרון האבטחה המוביל לגישה פריבילגית. עם יותר מ-15,000 הורדות עד היום ב-25 קטגוריות טכנולוגיות, CyberArk Marketplace הוא המאגר הרחב והמעמיק ביותר של אינטגרציות טכנולוגיות הקשורות לגישה פריבילגית.

חברי האקוסיסטם הגלובלי של סייברארק, בהם CyberArk C3 Alliance (תוכנית שותפי הטכנולוגיה הגלובלית של סייברארק), שותפים אסטרטגיים, לקוחות ותורמים אחרים לקהילה, יכולים כעת להגיש אינטגרציות משלהם עם CyberArk Privileged Access Security Solution ובכך להרחיב באופן דרמטי את מספר האינטגרציות הזמינות. CyberArk Marketplace הוא המאגר של התעשייה לאיתור ושיתוף של פתרונות משולבים המקדמים את אבטחת הגישה הפריבילגית. המשתמשים במאגר יכולים לחפש פתרונות אפקטיביים לצמצום סיכונים המתעוררים בסביבות העבודה שלהם, להסתמך על אינטגרציות קיימות בפיתוח פתרונות מותאמים ולשתף פעולה עם תורמים אחרים בכדי לפתור אתגרי אבטחה חדשים.

ככל שארגונים ממשיכים ומפתחים את אסטרטגיית הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם, CyberArk Marketplace מציע אינטגרציות עם טכנולוגיות יסודיות כגון ענן, קונטיינרים, DevOps ואוטומציה של תהליכים רובוטיים (RPA). אינטגרציות קיימות עם שותפים בקטגוריות אלו כוללות את Aqua Security, Automation Anywhere, AWS, Blue Prism, Chef, Google Cloud, Microsoft, Puppet, RedHat, ServiceNow ו-UiPath. האינטגרציות האלו ניתנות להורדה בארבעה קליקים בלבד והן מספקות לארגונים את המהירות והגמישות לשיפור נוסף באבטחה וצמצום סיכונים.

 , צילום: סייברארק צילום: סייברארק  , צילום: סייברארק

"מאז שהשקנו את CyberArk Marketplace, פיתחנו אקוסיסטם דינמי של לקוחות ושותפים. כעת אנו יכולים לנצל טוב יותר את הרוח החדשנית עם מאגר גדל והולך של אינטגרציות טכנולוגיות המקלות על הלקוחות לשפר את היוזמות שלהם לאבטחת גישה פריבילגית", אמר אדם בוסניאן, סגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי גלובלי ב-CyberArk. "התורמים מהקהילה נהנים גם מהיכולת להפגין את מומחיותם בפיתוח, להפנות את תשומת הלב לפתרונות וליכולות שלהם, לתרום לדיאלוג בתעשייה ולהגדיל את הערך עבור קהילת האבטחה כולה.

"אנו גאים לשתף פעולה עם המובילה העולמית באבטחת גישה פריבילגית ולספק אינטגרציות, הטמעות ושירותי הדרכה שיסייעו לארגונים להפיק את המרב מהטמעות מוצרי CyberArk שברשותם ולצמצם סיכונים במהירות", אמר יואב מלמד, מייסד שותף ומנהל הטכנולוגיה הראשי של Bulwarx. "CyberArk Marketplace מציע הזדמנויות חדשות ומסעירות למעורבות, דו-שיח ושיתוף פעולה בתעשייה שמביאים ערך ללקוחות במסעם לאבטחת הסייבר".

"חברת Protivity מאמינה ששיתוף פעולה מאפשר לראות מעבר לפני השטח, לפתור בעיות עסקיות מורכבות, לגלות הזדמנוית חדשות ולספק תחושת בטחון בעולם דינמי", אמר סקוט לאליברטה, מנהל פרקטיקת אבטחת הסייבר הגלובלית ב-Protivity. "הגישה השיתופית לאבטחה משתקפת ב-CyberArk Marketplace ואנו מחויבים לסייע לארגונים נוספים בתכניות האבטחה שלהם ולאמץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית תוך מאבק אפקטיבי באיומי ההווה והעתיד".

למידע נוסף, בקרו ב-https://www.cyberark.com/marketplace.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות