אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'י.אף.אי של אלן גרוס מוכרת מלון בדטרויט תמורת 52.9 מיליון דולר

ג'י.אף.אי של אלן גרוס מוכרת מלון בדטרויט תמורת 52.9 מיליון דולר

המלון נרכש על ידי חברת הנדל"ן האמריקאית, שגייסה 2 סדרות אג"ח בבורסת ת"א, באוקטובר 2016 בסכום של 25 מיליון דולר; מדובר בתשואה של 400% על ההון העצמי בפרק זמן של פחות משלוש שנים

23.06.2019, 12:06 | חזי שטרנליכט

חברת הנדל"ן האמריקנית, שגייסה בתל אביב שתי סדרות אג"ח, מוכרת את מלון הילטון גארדן אין בעיר דטרויט שבמדינת מישיגן. ג'י.אף.איי בבעלות אלן גרוס תקבל סך של 52.9 מיליון דולר עבור המלון, לפני חישוב עלויות הוצאות עסקה. מכירת המלון תואמת את התוכנית העסקית שהציגה ג'י.אף.אי לשוק בחודש אפריל האחרון.

קראו עוד בכלכליסט

לפי החברה הרוכש של המלון כבר הפקיד מקדמה שאינה ניתנת להחזרה בסך של 2.5 מיליון דולר והיתרה תשולם במועד השלמת העסקה. הוצאות העסקה כוללות תשלום לצד שלישי בגין תכנית השבחת נכס, כנדרש על ידי רשת המלונות הילטון בהתאם להסכם הזיכיון עם הרשת. לפי החברה השלמת העסקה כפופה לתנאים מקובלים וצפויה להיות בסוף חודש יוני 2019.

מלון הילטון גארדן אין שבדטרויט נרכש על ידי ג'י.אף.אי באוקטובר 2016 בסכום של 25 מיליון דולר. כך שבניכוי החוב שנטלה החברה, מדובר בתשואה של 400% על ההון העצמי בפרק זמן של פחות משלוש שנים. אלן גרוס מנכ"ל ובעלים בג'י.אף.איי מציין כי " מדובר בהמשך מימוש אסטרטגיית החברה. אני שמח מאוד שבזמן מועט יחסית הצלחנו להכפיל את ההשקעה. משקיעים יכולים להמשיך לבטוח באסטרטגיה העסקית של החברה ובחוזקה".

שתי סדרות האג"ח של החברה נסחרות בתשואה חד ספרתית, ומחיריהן עולים במהלך המסחר. אג"ח א' עולה ב-3.33% והתשואה שלה עומדת על 6.6% ואילו מחיר אג"ח ב' עולה ב-2.2%, והתשואה שלה עומדת על 8.89%

אלן גרוס אלן גרוס אלן גרוס

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות