אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האיש שיתמודד עם הקפאת השכ"ד בברלין: מנכ"ל חדש לאיי.די.או נכסים צילום: ראובן שילה

האיש שיתמודד עם הקפאת השכ"ד בברלין: מנכ"ל חדש לאיי.די.או נכסים

החברה שמרכזת את פעילות איי.די.או בגרמניה ממנה לתפקיד המנכ"ל את רן לאופר, לשעבר סמנכ"ל שיווק באיירפורט סיטי; האתגר הגדול עמו מתמודדת החברה כיום הוא מהלך החקיקה מוביל הסנאט בברלין להקפאת מחירי השכירות בעיר

23.06.2019, 12:22 | גולן חזני

מנכ"ל חדש לאיי.די.או נכסים (ADO Properties): בדיווח לבורסה בת"א מודיעה בעלת השליטה איי.די.אועל מינויו של רן לאופר, לשעבר סמנכ"ל השיווק באיירפורט סיטי, למנכ"ל הבא של ADO Properties – החברה הבת המרכזת את פעילות הנדל"ן של איי.די.או בגרמניה. לאופר יחל רשמית בתפקיד ב-23 ביולי.

קראו עוד בכלכליסט

לאופר מחליף את סביון רבין שכיהן בתפקיד מ-2007 ופרש עם העברת השליטה לידי קרן אפולו ומשפחת דיין. בעלי השליטה החדשים לא חידשו את חוזי ההעסקה של המנכ"ל, סמנכ"ל הכספים וסמנכ"ל התפעול.

חברת ADO Properties נסחרת בבורסת פרנקפורט ומנהלת 23.7 אלף דירות ויחידות מסחריות בברלין. האתגר הגדול עמו מתמודדת החברה כיום הוא מהלך החקיקה מוביל הסנאט בברלין להקפאת מחירי השכירות בעיר. הדיווחים על החקיקה החדשה הובילו לירידה של כמעט 10% במחיר המניה ב-5 הימים האחרונים ובנסיגה חדה של 24% בחודש האחרון. מניית איי.די.או הנסחרת בת"א איבדה כמעט 15% בשבוע שעבר ונפלה ב-28% ב-30 הימים האחרונים.

לאופר היה פעיל בתחום הנדל"ן כאשר שיחש סמנכ"ל שיווק באיירפורט סיטי של קובי מימון בשנים 2018-2014 ולפני כן ומשנה למנכ"ל גרנד סיטי של יקיר גבאי, הפעילה בגרמניה.

רן לאופר, המנכ"ל הנכנס של איי.די.או נכסים , צילום: ראובן שילה רן לאופר, המנכ"ל הנכנס של איי.די.או נכסים | צילום: ראובן שילה רן לאופר, המנכ"ל הנכנס של איי.די.או נכסים , צילום: ראובן שילה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות