אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן Maor מלוקסמבורג גייסה כ-100 מיליון דולר להשקעות בישראל צילום: שאטרסטוק

קרן Maor מלוקסמבורג גייסה כ-100 מיליון דולר להשקעות בישראל

הקרן נוסדה בידי פיליפ גואז ואריק אללוף, והמשקיעה העיקרית בה היא חברת ייעוץ פיננסי שבשליטת משפחת רוטשילד. הקרן מבקשת להקל על משקיעים מאירופה לקבל גישה להשקעות בארץ ולטכנולוגיה ישראלית

23.06.2019, 12:42 | הגר רבט

קרן הון הסיכון Maor Investments הודיעה ביום ו' האחרון על סגירה סופית של כ-100 מיליון דולר לקרן ראשונה.

קראו עוד בכלכליסט

בהודעה שפרסמה מאור נכתב כי היא קרן שמבוססת בלוקסמבורג אך משקיעה בחברות ישראליות ומטרתה ״להקל על משקיעים אירופיים ובעיקר על Family offices (מנהלי השקעות עבור הון משפחתי) לקבל גישה לטכנולוגיה ישראלית ולהזדמנויות השקעה בישראל״.

משקיעים מאירופה שמחפשים מיזמים בישראל. אילוסטרציה, צילום: שאטרסטוק משקיעים מאירופה שמחפשים מיזמים בישראל. אילוסטרציה | צילום: שאטרסטוק משקיעים מאירופה שמחפשים מיזמים בישראל. אילוסטרציה, צילום: שאטרסטוק

לפי אתר הקרן, היא השקיעה עד כה בחמש חברות ישראליות, ביניהן MinuteMedia שמנהלת רשת תוכן לספורט ובידור, Bizzabo שפיתחה פלטפורמה לניהול אירועים ו-Localize.city שבבעלות אתר הנדל״ן הישראלי מדלן.

הצוות של מאור מורכב מישראלים ואירופים, ושני המייסדים של הקרן הם פיליפ גואז יוצא דויטשה בנק, ואריק אללוף - שותף בקרן בשם Akkadia Partners שמספקת ייעוץ פיננסי לחברות המעוניינות לפעול בעירק. בהודעה לתקשורת נכתב כי המשקיעה העיקרית במאור היא חברת Rothschild & Co, חברת ייעוץ פיננסי בינלאומית שבשליטת משפחת רוטשילד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות