אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איך לקחת חלק בפיתוח תרופה ל-ALS ולהנות מרווחים עתידיים? צילום: פיפלביז

איך לקחת חלק בפיתוח תרופה ל-ALS ולהנות מרווחים עתידיים?

עד לפני שנתיים, השקעות בסטרטאפים ותרופות היו שמורות רק לבעלי ממון. משקיעים גדולים ומקושרים שהיו הראשונים לשמוע על כל פרוייקט, הם אלו שנהנו מהאקזיטים

23.06.2019, 16:54 | בשיתוף פיפלביז
היום, זה כבר לא המצב. הרשות לניירות ערך פתחו את האופציה להשקעות גם עבור אנשים שיש להם סכומי השקעה קטנים יותר, בין אם מדובר ב-500 ₪ או 50,000 ₪.

אם אתם שייכים לקבוצת האנשים האלה, כנראה שזאת כתבה שאתם תרצו לקרוא עד הסוף.

מפני שכאן הסיפור רק מתחיל.

השנה, חברת נוירוסנס הישראלית עשתה צעד משמעותי בעולם השקעות ההמונים.

נוירוסנס היא חברת ביוטק ישראלית המורכבת מצוות מקצועי עתיר ניסיון ובעלי שם עולמי בתחום הנוירולוגי. בין חברי הצוות ניתן למצוא את ד"ר אורון יעקבי-זאבי אשר פיתחה פורמולציה ייחודית לנוירודרם, חברה שביצעה אקזיט גדול, וכן נוירולוגים בעלי שם עולמי כמו פרופ' ג'רמי שפנר.

חברת נוירוסנס מפתחת תרופה למחלת ה-ALS. מחלה שעד כה, הינה גזר דין מוות לכל חולה. כ-450,000 אנשים ברחבי העולם חולים במחלת ה-ALS. מחלה אשר תוחלת החיים לסובלים ממנה נעה בין 3-5 שנים בלבד והוצאותיהם השנתיות של החולים מסתכמות בכ-300,000 דולרים בשנה (*בארה"ב, בשלבים מתקדמים של המחלה).

מדובר בסכומים אסטרונומיים.

הפיתוח החדשני של חברת נוירוסנס סיים בהצלחה ניסויים פרה-קליניים עם תוצאות חסרות תקדים המהוות תקווה אמיתית לכל חולי ה-ALS בעולם. בהמשך, אולי אפילו לחולים במחלות ניווניות נוספות כגון פרקינסון ודמנציה יגיע הפתרון מאותה הטכנולוגיה של החברה.

רגע לפני שחברת נוירוסנס יוצאת לסבב ניסויים ראשונים בטיפולי חמלה בארה"ב, היא יצאה לגיוס משקיעים, בשיטת מימון ההמונים, בפלטפורמה הכי פופולרית בישראל בתחום: פיפלביז.

 , צילום: פיפלביז צילום: פיפלביז  , צילום: פיפלביז

התוצאה? חברת נוירוסנס שברה שיא חדש בפיפלביז בכל הזמנים. תוך כשבוע גייסה החברה מעל מיליון ₪, והסכום ממשיך לעלות במהירות. המשקיעים נוהרים על ההזדמנות הנדירה, שבעקבותיה צפויות חברות תרופות נוספות ללכת לאפיקים האלה.

לפרטים והשקעה בנוירוסנס >>

עבור הסטרטאפים, לגיוס המונים מספר יתרונות:

- קצב הגיוס הוא מהיר יותר

- יותר משקיעים העוקבים אחרי פיפלביז נחשפים לסטארטאפ

- המשמעות של יותר משקיעים בחברה, היא שליותר אנשים יש אינטרס שהיא תצליח

הפיתוח של נוירוסנס תרפיוטיקס מסתמך על שתי מולקולות ידועות, שבמינונים ספציפיים בפורמולציה ייחודית, עובדות יחדיו באופן סינרגטי על מספר מנגנונים של מחלת ה-ALS.

לאחר הניסויים הפרה-קליניים נכנסת חברת נוירוסנס לתהליך FDA מקוצר, שיכיר בפיתוח כתרופה יתומה ויאפשר לה הליכים מקוצרים לשיווק ובלעדיות בשוק.

בחודשים הקרובים ייבדק המוצר על חולי ALS בארה"ב במסגרת טיפולי חמלה. הצלחה בסדרת הטיפולים תיתן תקווה עוד יותר גדולה לחולי ה-ALS ברחבי העולם ועשויה להזניק את שווי החברה במאות אחוזים.

"נוירוסנס פורצת דרך הן בפן המחקרי והן באופן בו אנו מנווטים את החברה באופן מהיר ויעיל לקראת טיפולי החמלה וכן אופן גיוס הכספים הייחודי לאור יחסינו הקרובים עם קהילת החולים ומשפחותיהם. בעוד מספר שבועות נתחיל את טיפולי החמלה, אשר תוצאותיהם עשויות להיות תקווה ענקית לחולים ובשורה נהדרת למשקיעים." מספר אלון בן-נון מנכ"ל החברה.

את קמפיין הגיוס של החברה, ניתן למצוא בקישור הזה באתר פיפלביז .

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

זהו ערוץ פרסומי והידיעות הינן באחריות המפרסמים בלבד. לכלכליסט אין אחריות על תוכן הידיעות המפורסמות