אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בזמן שהוא מכהן בתפקיד שר התקשורת: איוב קרא נבחן ל"הישרדות VIP" צילום: עמית שעל

בזמן שהוא מכהן בתפקיד שר התקשורת: איוב קרא נבחן ל"הישרדות VIP"

שר התקשורת איוב קרא השתתף באודישן לעונה החדשה של תוכנית הריאליטי "הישרדות VIP", אך בשל ההחלטה על פיזור הכנסת, המהלך ככל הנראה לא ייצא לפועל. ממשרדו נמסר: "השר קרא אכן שוקל את הנושא ויחזור אל ההפקה עם תשובות בימים הקרובים". בין היתר, משרדו אחראי על הרשות השנייה שמפקחת על רשת

23.06.2019, 17:07 | רן בוקר, ynet

שר התקשורת המכהן, איוב קרא, נבחן בתחילת חודש מאי לקחת חלק בעונה הבאה של הריאליטי "הישרדות VIP", ואף ערך פגישה עם ההפקה. אלא שבשל ההחלטה על פיזור הכנסת, הדבר ככל הנראה לא ייצא לפועל, כך נודע ל-ynet. את המגעים עם רשת ניהל השר בזמן שהוא עומד בראש משרד התקשורת, שאחראי בין היתר על הרשות השנייה שמפקחת על הערוץ.

קראו עוד בכלכליסט

העונה החדשה של תוכנית הריאליטי "הישרדות VIP", קורמת עור וגידים בימים אלה, ופגישות עם טאלנטים מכל קצוות הקשת הישראלית נערכות כדי לגבש את רשימת המשתתפים בעונה הקרובה.

איוב קרא , צילום: עמית שעל איוב קרא | צילום: עמית שעל איוב קרא , צילום: עמית שעל

קרא, שעדיין משמש בתפקיד שר התקשורת, לא נכנס לכנסת ה-21, אחרי שהגיע למקום מאכזב בפריימריז ושובץ רק במקום ה-39 ברשימת הליכוד לכנסת, ואף לא זכה לשריון שלו קיווה מראש הממשלה נתניהו, שהיה מקפיץ אותו במעלה הרשימה. היום (א') גם נודע כי הוא הסיר את מועמדותו לתפקיד שגריר ישראל במצרים.

על פי גורמים בהפקה, בעקבות פיזור הכנסת, קרא רמז להפקת התוכנית כי הוא מעדיף להתעמק בחייו הפוליטיים ולכן המהלך לא ייצא לפועל. הגורמים אישרו כי קרא ערך פגישות עם הפקת התוכנית במטרה להשתתף.

מרשת מסרו בתגובה: "אנו שמחים להתעניינות לקראת צילומי העונה החדשה של 'הישרדות'. אנו נמצאים כרגע בשלבי ליהוק ולא נתייחס בשלב זה לזהות המתמודדים".

מלשכת שר התקשורת נמסר בתגובה: "השר קרא מעריך את הפנייה מההפקה של 'הישרדות VIP' להשתתף בתוכנית. השר קרא אכן שוקל את הנושא ויחזור אל ההפקה עם תשובות בימים הקרובים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות