אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פליט ריאליטי: שר התקשורת הפורש איוב קרא פעל לפי כללי הפורמט צילום: אוהד צויגנברג

פליט ריאליטי: שר התקשורת הפורש איוב קרא פעל לפי כללי הפורמט

מאז שנכנס לחיים הציבוריים איוב קרא חי בתוכנית ריאליטי מתמשכת, לכן הידיעה ששר התקשורת נבחן ל"הישרדות VIP" לא צריכה להפתיע אף אחד

24.06.2019, 16:13 | אמיר זיו

הפרסום של רן בוקר אתמול ב־ynet, שלפיו איוב קרא נבחן כמשתתף ב"הישרדות VIP", לא צריך להפתיע איש. מאז שנכנס לחיים הציבוריים, קרא חי בתוכנית ריאליטי מתמשכת. חלקה משודרת לצופים, חלקה מתחוללת רק בראשו, אבל זה לא באמת משנה.

מבחינתו, הוא האלירז שדה של המגזר, אביבית בר זוהר בהיפוך מגדר, לירן חולצה אפורה מגונדר, כוכב VIP מוחמץ שלעולם תקוע פסע מהפריצה הגדולה. הוא פועל לפי כללי הפורמט: מצביע נגד הדרוזים בחוק הלאום, מתרועע עם קיצוניים ימנים באירופה, מעליב את הוותיקן, וכמובן מהלל ומקלס את ראש השבט ובת זוגו. איכשהו, זה לא עוזר לו.

איוב קרא. תמיד מודח לפני תהילת הנצח, צילום: אוהד צויגנברג איוב קרא. תמיד מודח לפני תהילת הנצח | צילום: אוהד צויגנברג איוב קרא. תמיד מודח לפני תהילת הנצח, צילום: אוהד צויגנברג

קרא לעולם אינו זוכה בפסל חסינות, והברית המדומיינת עם המנהיג אינה מחזיקה מעמד. בסוף, הוא תמיד מודח לפני תהילת הנצח. עכשיו הוא כבר פליט שכוח מריאליטי הכנסת, וברגע האחרון אפילו לא שובץ לפורמט הפרעונים בקהיר. הבוקר הוא כבר התפטר מהממשלה, ותפקיד בהישרדות דווקא נשמע הכי מתאים עכשיו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות