אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלושה חודשים אחרי שעזב את גולף - אפי רוזנהויז עוזב את עדיקה צילום: סיון פרג'

שלושה חודשים אחרי שעזב את גולף - אפי רוזנהויז עוזב את עדיקה

רוזנהויז שימש בתפקיד יו"ר חברת עדיקה מיוני 2016 במקביל לתפקידו בגולף - שאותו עזב במרץ האחרון ואמר אז כי החליט להתמקד בעדיקה; ככל הנראה הרקע לעזיבה הוא בחילוקי דעות עם בעלי המניות של גולף

25.06.2019, 13:01 | אורנה יפת

יו"ר עדיקה (Adika) אפי רוזנהויז הודיע על סיום תפקידו בחברה, שלושה חודשים בלבד לאחר שהתפטר מתפקידו כיו"ר קבוצת גולף. רוזנהויז שימש בתפקיד מיוני 2016 במקביל לתפקידו בגולף, החברה האם של עדיקה. ככל הנראה העזיבה באה על רקע חילוקי דעות עם בעלי המניות של גולף, אך רוזנהויז מכחיש את הדברים.

קראו עוד בכלכליסט

 "הודעתי היום לדירקטוריון החברה על החלטתי לסיים את כהונתי כיו"ר החברה. עדיקה היא חברה עם פוטנציאל גדול וייחודי אשר מובלת על ידי ההנהלה המקצועית ביותר בתחומה בהובלתו של דדי שורצברג", מסר רוזנהויז.

"אני מאחל לעדיקה הצלחה רבה בהמשך ומאמין כי בזכות ההנהלה והעובדים הייחודיים, היכולות והידע הרב שלה בעולם קמעונאות האון ליין, החברה תמשיך להתפתח ולהוביל בתחומה".

      

חנות עדיקה באשדוד, צילום: קמילה סימון חנות עדיקה באשדוד | צילום: קמילה סימון חנות עדיקה באשדוד, צילום: קמילה סימון

   

בשיחה עם "כלכליסט" הבוקר מסר רוזנהויז: "אני עוזב בצורה הטובה והיפה ביותר את חברת עדיקה שהיא חברה מצוינת. עזבתי כי החלטתי ברמה אישית לעזוב. סיימתי את חלקי ותפקידי בעדיקה ואני הולך הלאה. אין שום סיבה אחרת. איו לי שום חילוקי דעות עם אף אחד. אני יודע שיש בעדיקה הנהלה מצוינת והיא תלך לכיוונים חיוביים. זו חברה עם יכולות, שעושה עבודתה בצורה טובה עם ניהול מצוין ואני מרגיש שאני את חלקי תרמתי בגדול גם בתקופה של יצירת מערכות יחסים ובניית תשתיות. אני חושב שמכאן ההנהלה יודעת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. ואני הולך הלאה".

דדי שורצברג מנכ"ל עדיקה מסר: "אני מודה לאפי על תרומתו הגדולה בתקופה שעבדנו בשיתוף מאז נכנס לקבוצה ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך. אנו ממשיכים לפעול במרץ ליישום התוכניות העסקיות שלנו הכוללות המשך צמיחה בפעילות הליבה, לצד איתור ובניית מנועי צמיחה חדשים בארץ ובחו"ל".

אפי רוזנהויז, צילום: סיון פרג אפי רוזנהויז | צילום: סיון פרג' אפי רוזנהויז, צילום: סיון פרג

     

בחודש מרץ האחרון האחרון התפטר רוזנהויז מתפקיד כיו"ר גולף לאחר שלוש שנים. העזיבה הייתה בסמוך לפרסום דוחות כספיים שליליים שהציגה הקבוצה. באותה העת מסר רוזנהויז: "הודעתי לדירקטוריון החברה על החלטתי לסיים את כהונתי כיו"ר פעיל של גולף ולהתמקד בעדיקה ולהתפנות לעמידה באתגרים עסקיים חדשים ובעשיה חברתית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
מוכיח את מקרה שופרסל
שנים הללו כישרונים כמו אפי ואורי גרינשטיין וחבורתם על ההישגים בשופרסל. יזמים אמיתיים טענו שמדובר במונופול שגם אם יעמידו תוכי בראשו יביא את אותן תוצאות עכשיו האמת מתגלה והאמת כואבת. על המדינה להילחם במונופול שופרסל כמו חברת חשמל. לא מדובר שם בניהול חכם או הצלחה של כישרונים שעשו ביזנס סקול בחו"ל אלא אך ורק עושק של המדינה במשך שנים. תפתחו כבר את השוק לתחרות אמיתית ותראו איך הסמנכלים המיותרים לא מוצאים עבודה. בואו נראה אותם בהייטק שם באמת צריך להבין מה אתה עושה.
יזם הייטק  |  25.06.19
לכל התגובות