אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הושקה גרסת הבטא של iOS 13; כך תפעילו אותה באייפון שלכם מתוך שידור חי של אפל

מדריך כלכליסט

הושקה גרסת הבטא של iOS 13; כך תפעילו אותה באייפון שלכם

אפל פתחה את הגרסאות האחרונות של מערכות ההפעלה שלה להתנסות ציבורית; אמנם לא מדובר בגרסאות סופיות, אך משתמשים כבר יכולים להוריד אותן למכשירים. כך תעשו זאת בקלות

25.06.2019, 16:58 | רפאל קאהאן

אפל השיקה לאחרונה את גרסת הבטא הציבורית לגרסאות מערכות ההפעלה החדשות שלה - iOS 13 לאייפון ו-iPadOS לאייפד. הן מיועדות למפתחים, ונסיינים - אך גם למשתמשים שרוצים ליהנות מחידושי החברה לפני כולם. בין השאר, למערכות ההפעלה יש סכימת צבע אפלולית לשימוש נוח יותר בתאורה נמוכה, אפליקציית תמונות חדשה ובאייפד - גם ווידג'טים חדשים ישר ממסך הבית. מדריך זה יראה לכם כיצד להשיג את הגרסה החדשה בקלות.

קראו עוד בכלכליסט

לפני שמתחילים, חשוב לקחת בחשבון שהגרסאות הללו הן עדיין לא הגרסאות הסופיות של מערכות ההפעלה, ויכולות להכיל באגים בלתי צפויים. כל מי שמבקש להתקין גרסת בטא של מערכת הפעלה על האייפון או האייפד שלו, צריך קודם כל לגבות את המידע הקיים שלו כדי שיוכל לשחזר אותו במקרה של ליקויי תוכנה. 

הגרסה החדשה של iOS, מתוך שידור חי של אפל הגרסה החדשה של iOS | מתוך שידור חי של אפל הגרסה החדשה של iOS, מתוך שידור חי של אפל

איך מגבים את המידע? היכנסו להגדרות->הקישו את שמכם בחלק העליון של המסך->ביחרו ב-iCloud->גיללו לגיבוי ושימו לב שהוא מופעל->ביחרו באפשרות "גבה עכשיו".

התקנת iOS 13 בטא באייפון

1. היכנסו לעמוד תוכנית הבטא של אפל והירשמו אליו ->רישמו גם את האייפון שלכם על ידי הורדת פרופיל גרסת הבטא הציבורית של iOS בעמוד זה-> אשרו את ההתקנה של הפרופיל. לאחר מכן, אתחלו את המכשיר.

2. התחברו לרשת אלחוטית. היכנסו להגדרות->כללי->עדכון תוכנה. האייפון יזהה את הגרסה החדשה כעדכון ויחל בהורדה.

3. התקינו את התוכנה; המכשיר יאתחל את עצמו לבד.

התקנת iPadOS באייפד

 

1. כמו באייפון, הירשמו לתוכנית הבטא וחברו אליה את האייפד שלכם בעמוד זה - והורידו פרופיל iPadOS. האייפד יבקש אישור להתקנה -> אשרו ואתחלו את האייפד.

2. התחברו לרשת האלחוטית. היכנסו להגדרות->כללי->עדכון תוכנה. האייפד יזהה את הגרסה החדשה של המערכת ויחל בהורדה

3. התקינו את התוכנה. האייפד יאתחל את עצמו אוטומטית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות