אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דוגמן העבר דודי בלסר ינהל חממה לטכנולוגיית מים של מקורות

בלעדי

דוגמן העבר דודי בלסר ינהל חממה לטכנולוגיית מים של מקורות

בלסר, עו"ד, בעל תואר שני במינהל עסקים, היה בעבר מנהל הפיתוח העסקי של ענקית ההפקות והתוכן אנדמול. בשנים האחרונות הוא עוסק בטכנולוגיה, בתחומי תוכן, וידיאו ומסחר אלקטרוני

30.06.2019, 08:35 | נווית זומר

חברת מקורות מקימה חממה לטכנולוגיית מים, נודע כי את החממה ינהל דוגמן העבר דודי בלסר.

הקמת החממה בחברת מקורות היא חלק נוסף ברפורמה המקיפה שעוברת כעת החברה. החברה עברה לאחרונה תהליך היסטורי ובמסגרתו חתמה עם הממשלה ועם ההסתדרות על הסכם נדיר שיאפשר רפורמות דרמטיות בחברה.

דודי בלסר דודי בלסר דודי בלסר

כחלק מההסכם, הסכימה המדינה לחזור בה מסירובה לאפשר למקורות להקים חממה לטכנולוגיית מים ולפעול בתחומי היזמות העסקית בתחום המים, וכעת, לאחר החתימה על ההסכם, יתאפשר המהלך. ישראל נתפסת בעולם כמעצמת טכנולוגיה וגם כמעצמת מים, וכעת תנסה החממה החדשה שבראשה יעמוד בלסר לחבר בין שני החלקים ולהפוך את ישראל למעצמת טכנולוגיית מים.

לפני מספר ימים גייסה מקורות מיליארד שקל באג"חים שאליהם נרשם ביקוש של 3.4 מיליארד שקל מצד גופים מוסדיים.

דודי בלסר התפרסם בסוף שנות ה־90 ובתחילת שנות ה־2000 והיה הדוגמן המוביל בארץ, במקביל להיותו שחקן כדוריד מצטיין. בהמשך סיים תואר ראשון במשפטים וכלכלה באוניברסיטת תל־אביב ותואר שני בבית הספר למינהל עסקים "אינסיאד" בצרפת ותואר שני בפילוסופיה מאוניברסיטת תל אביב. כמו כן, הוסמך כעורך דין לאחר שסיים התמחות במשרד גורניצקי ושות'.

לפני כעשור עבר להתגורר בלונדון והיה מנהל הפיתוח העסקי של ענקית ההפקות והתוכן אנדמול. בשנים האחרונות הוא עוסק בטכנולוגיה, בתחומי תוכן, וידיאו ומסחר אלקטרוני.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות