אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רק לרווקים ולזוגות ללא ילדים: החלה הרשמה להגרלת 50 דירות להשכרה בשוק הסיטונאי הדמיה: באדיבות גינדי TLV

רק לרווקים ולזוגות ללא ילדים: החלה הרשמה להגרלת 50 דירות להשכרה בשוק הסיטונאי

הדירות שיוגרלו הן בנות 2 חדרים, כ-50 מ"ר כשדמי השכירות יעמדו על כ- 4,500 שקל בחודש. החוזה יהיה ל-3 שנים עם אופציה לשנתיים נוספות

30.06.2019, 11:44 | נמרוד בוסו

הרשמה להגרלת 50 דירות להשכרה במחיר מוזל בפרויקט השוק הסיטונאי (גינדי TLV) בתל אביב תיפתח מחר (ב'), ותהיה פתוחה רק לרווקים ולזוגות ללא ילדים. עיריית תל אביב וחברת עזרה וביצרון שבבעלותה, המשמשת כזרוע הביצועית שלה בתחום הדיור הודיעו היום שההרשמה תהיה פתוחה עד 12 באוגוסט. 

קראו עוד בכלכליסט

הדירות שיוגרלו הן בנות 2 חדרים, 52 מ"ר + מרפסת בגודל 6 מ"ר. דמי השכירות יעמדו על כ- 4,500 שקל בחודש. לזוכים יוצעו חוזי שכירות ל-3 שנים, עם אופציה להארכה לשנתיים נוספות. אכלוס מחצית מהדירות צפוי לרבעון האחרון של 2019 ואכלוס 25 הדירות הנוספות ייערך במהלך הרבעון הראשון של 2020.

פרויקט השוק הסיטונאי, הדמיה: באדיבות גינדי TLV פרויקט השוק הסיטונאי | הדמיה: באדיבות גינדי TLV פרויקט השוק הסיטונאי, הדמיה: באדיבות גינדי TLV

הקריטריונים לקביעת הזכאות הומלצו ע"י הוועדה לדיור בר השגה של העירייה. תנאי הסף כוללים 6 קריטריונים, בהם: היעדר בעלות על דירה, תושבות בתל אביב יפו (במשך שלוש השנים האחרונות לפחות או במשך ארבע שנים לפחות מתוך 10 השנים האחרונות שקדמו למועד הקובע), בני עד 45. כמו כן, על המועמדים להיות בעלי הכנסה המדורגת בעשירונים ראשון עד שביעי.

מעיריית תל אביב נמסר: "בשונה מהגרלות קודמות, עיריית תל אביב יפו הגדירה את אוכלוסיית הרווקים והזוגות ללא ילדים כקהל היעד של הפרויקט, לאחר שעד כה דיור בר השגה נתן מענה על פי רוב למשפחות צעירות". ראש העירייה רון חולדאי הוסיף: "אנו הרשות הראשונה בישראל שהעמידה את נושא יוקר הדיור והמחייה בראש סדר עדיפויותיה".

מנכ"ל חברת עזרה ובצרון, אלי גינזברג, אמר כי החברה נערכת להתעניינות סביב הפרויקט וכי נבנה אתר אינטרנט ייעודי לפרויקטים של דיור בר השגה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות