אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היום בצהריים: הכרעה בנושא פינוי שדה דב צילום: יואב דודקביץ, צביקה טישלר

היום בצהריים: הכרעה בנושא פינוי שדה דב

רהמ"מ נתניהו יפגש עם ראש עיריית אילת, יו"ר ההסתדרות וקבוצת ראשי ערים. יש סיכוי קלוש שתתקבל הצעת שר התחבורה סמוטריץ', לעומת זאת נראה כי אילת תזכה בחבילת תמריצים כלכלית

30.06.2019, 12:25 | אמיתי גזית

פגישה מכרעת לגבי פינוי שדה דב וחבילת סיוע לאילת תתקיים היום בשעה 14:30 בהשתתפות ראש הממשלה בנימין נתניהו, ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי, יו"ר ההסתדרות ארנון בר דוד וקבוצת ראשי ערים ובהם בני ביטון ראש עיריית דימונה, שלום בן משה ראש עיריית ראש העין ומשה פדלון ראש עיריית הרצליה.

קראו עוד בכלכליסט

הערכה היא כי בסביבות השעה 16:00 תצא הודעה מלשעת ראש הממשלה בנושא.

הפגנה של תושבי אילת נגד סגירת שדה דב , צילום: אוהד צויגנברג הפגנה של תושבי אילת נגד סגירת שדה דב | צילום: אוהד צויגנברג הפגנה של תושבי אילת נגד סגירת שדה דב , צילום: אוהד צויגנברג

על הפרק ניסיון אחרון לשכנע את נתניהו לקדם את הצעת החוק שיזם שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' להמשך טיסות מאילת עד תחילת עבודות הבנייה בעוד כ-3 שנים. משום שיש פחות מ-24 שעות למועד להפסקת הטיסות בשדה, הסיכוי שהחוק יקודם בפרק הזמן שנותר נראה קלוש.

לעומת זאת נראה כי אילת תזכה בחבילת תמריצים כלכלית המבוססת על צרכים ראש העירייה הציג. מדובר בהשקעות שיאפשרו לשפר את נגישות העיר למרכז, ושורה של השקעות אחרות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות