אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלילה: רימון הלם נוסף הושלך לעבר סניף סופר יודה בת"א צילום: דנה קופל

הלילה: רימון הלם נוסף הושלך לעבר סניף סופר יודה בת"א

הרימון הושלך שבוע בדיוק לאחר שהושלך רימון הלם לסניף הרשת ברחוב איינשטיין בעיר. המשטרה בודקת קשר בין שני המקרים. כיוון החקירה המסתמן הוא כי מדובר בסכסוך עסקי

01.07.2019, 09:12 | נורית קדוש ועמיר קורץ

רימון הלם הושלך הלילה לסניף סופר יודה ברחוב בן יהודה בתל אביב. באירוע לא היו נפגעים והמשטרה חוקרת את פרטי המקרה. הרימון הושלך שבוע בדיוק לאחר שהושלך רימון הלם לסניף הרשת ברחוב איינשטיין בעיר. באותו אירוע, נפצע קל אחד מלקוחות החנות.

בסופר יודה טענו בשבוע שעבר כי הרימון לא כוון ליהודה גואטה בעל הרשת, אלא לקבוצת חג׳ג, בעלת המתחם המסחרי בו שוכנת החנות. קבוצת חג׳ג׳ אישרה גרסה זו והגישה תלונה במשטרה על איומים שקיבלה לטענתה מגורם עברייני שביקש לפתוח במתחם חנות.

סופר יודה, צילום: אוראל כהן סופר יודה | צילום: אוראל כהן סופר יודה, צילום: אוראל כהן

המשטרה בודקת קשר בין שני המקרים של השלכת רימון ההלם לעבר סניפי סופר יודה. כיוון החקירה המסתמן של חוקרי מרחב ירקון הוא כי מדובר בסכסוך עסקי, אולם החקירה נמצאת בשלבים ראשונים.

השלכת שני הרימונים לסניפי הרשת השבוע, מיד לאחר שהרשת איבדה את חנות הדגל שלה באבן גבירול בעיר, מעצימה את גל השמועות שאופף את גואטה, ואשר אותם ניסה בימים האחרונים להפריך.

בראיון לכלכליסט אמר קובי כהן, מנהל הרשת כי אין לגואטה חובות והוא אינו מאויים. "יהודה גואטה מעולם לא הלך להימורים או לדברים מהסוג הזה. הוא איש שיכול לבזבז כסף גדול על ארוחה טובה לעובדים, אבל אפילו לא דולר אחד במכונה או שולחן הימורים. יהודה לא חייב כסף לשום אדם, למעט התחייבויות בנקאיות במסגרת הפעילות השוטפת ומסגרות האשראי שאושרו בידי הבנקים". אמר כהן.

סופר יודה, שמונה כיום 16 סניפים, החלה דרכה כסופר באבא בבעלות גואטה ושותפו לשעבר יוסי ראובני, אך השניים הסתכסכו. ב־2013 שונה שם הרשת לסופר יודה. בשנה שעברה הגישה פרקליטות מחוז תל־אביב (מיסוי וכלכלה) כתב אישום נגד גואטה, אשר ייחס לו עבירות של השמטת הכנסה מדו”ח המס בהיקף של כ־18 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות