אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלשטיין מתחיל לקפל שכבה: נכסים ובניין מכרה 11.7% ממניות גב ים ב-456 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

אלשטיין מתחיל לקפל שכבה: נכסים ובניין מכרה 11.7% ממניות גב ים ב-456 מיליון שקל

נכסים ובניין ביצעה הפצה למוסדיים של המניות במחיר נמוך ב-3.5% ממחיר הסגירה של המניה אתמול; אלשטיין נדרש לקפל שכבה בפירמידת דסק"ש עד סוף השנה; לאחר המכירה תחזיק נכסים ובניין תחזיק ב-40% ממניות חברת גב ים

01.07.2019, 10:42 | גולן חזני ואורי גלאור

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

חברת נכסים ובניין מכרה אתמול בערב (א') בהפצה למוסדיים 11.7% ממניות חברת גב ים, בהמשך לפרסום אתמול בכלכליסט, כך ששיעור אחזקתה של נכסים ובניין ירד מ-51.7% ל-40% ממניות גב ים.

קראו עוד בכלכליסט

ההפצה בוצעה בתמורה לכ-456 מיליון שקל לפי מחיר של 1,830 שקל למניה, מחיר המהווה הנחה של כ-3.5% על מחיר הסגירה של המניה אתמול.

אדוארדו אלשטיין, צילום: אוראל כהן אדוארדו אלשטיין | צילום: אוראל כהן אדוארדו אלשטיין, צילום: אוראל כהן

    

לכלכליסט נודע כי בהנפקה השתתפו גופים מוסדיים גדולים ובהם מגדל, אלטשולר שחם, פסגות, מנורה והפניקס. המכירה בוצעה על רקע דרישות חוק הריכוזיות, שלפיהן בעל השליטה אדוארדו אלשטיין צריך לקפל שכבה בפירמידת דסק"ש עד סוף השנה.

חברת הנדל"ן המניב גב ים נסחרת בבורסה בתל אביב לפי שווי שוק של 4 מיליארד שקל, ואלשטיין ניצל את נקודת השיא במחיר המניה כדי לבצע את ההפצה.

גב ים סיכמה את רבעון הראשון השנה עם תוצאות טובות - ה- NOI (הכנסות מדמי שכירות בניכוי עלויות השכרה) הסתכם בכ-115 מיליון שקל - עלייה של 5.5% ביחס לרבעון המקביל ב-2018.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות