אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תוותר על הכבלים? HOT משיקה פיילוט לשירותי טלוויזיה ללא ממיר צילום: HOT

תוותר על הכבלים? HOT משיקה פיילוט לשירותי טלוויזיה ללא ממיר

לא מן הנמנע כי זהו צעד ראשון של החברה לקראת ויתור עתידי על הכבלים והממירים והצטרפות לממשקים האינטרנטיים כמו סלקום ופרטנר. yes הודיעה על צעד דומה בחודש מרץ האחרון

01.07.2019, 13:01 | אביאור אבו

חברת HOT משיקה פיילוט לשירותי טלוויזיה ללא ממיר, כשירות משלים ללקוחות הכבלים שלה. מדובר באפליקציה שתעבוד על גבי טלוויזיות וסטרימרים בעלי מערכת הפעלה AndroidTV.

קראו עוד בכלכליסט

החידוש ש-HOT מציעה, הוא תמונת מראה, על גבי האינטרנט, לכלל התוכן המוצע כיום במסגרת שירות הכבלים שלה. משמע, החברה מציעה לצפייה את כלל הערוצים הליניאריים שלה, כ-200 במספר, ולא רק את התוכן המוצע ב-VOD.

כיום, החברה מציעה אפליקציה דומה במסגרת השירות האינטרנטי שלה, NEXT TV, אך היא כוללת 40 ערוצים בלבד, וזאת בדומה לאפליקציה אותה מציעה STINGTV של yes.

טל גרנות גולדשטיין מנכ"ל HOT , צילום: HOT טל גרנות גולדשטיין מנכ"ל HOT | צילום: HOT טל גרנות גולדשטיין מנכ"ל HOT , צילום: HOT

במסגרת הפיילוט יוצע השירות החדש, ללא עלות, למספר מוגבל של לקוחות הכבלים של החברה, כאשר ברשותם חייב להיות ממיר אחד לפחות של החברה, אינטרנט של החברה וציוד תומך.

עוד מוקדם להגיד, אך לא מן הנמנע כי זהו צעד ראשון של החברה לקראת ויתור עתידי על הכבלים והממירים והצטרפות לממשקים האינטרנטיים כמו סלקום ופרטנר. על צעד דומה, הודיעה yes במרץ האחרון.

טל גרנות גולדשטיין, מנכ"לית HOT מסרה: "לראשונה התוכן העשיר של HOT בשידורי הכבלים יהיה זמין לצפייה על מסך הטלוויזיה הביתי ללא ממיר. אנו מתחילים היום בפיילוט בקרב לקוחות HOT בסופו יוצע המוצר כפתרון נוסף לצד מגוון הפתרונות של החברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות