אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Belong גייסה 14 מיליון דולר צילום: שגיא כהן

חברת Belong גייסה 14 מיליון דולר

החברה מפעילה פלטפורמה לתמיכה בחולי סרטן ובני משפחותיהם, ומשתמשת בכלי AI וביג דאטה כדי להנגיש ולהתאים מידע למשתמשים. את סבב הגיוס הובילה IQVIA האמריקאית.

01.07.2019, 16:31 | גולן חזני

הסטארט-אפ בילונג (Belong) גייס 14 מיליון דולר בסבב גיוס שני. הסכום ישמש את החברה להמשך פיתוח המוצר שלה, אפליקציה לתמיכה בחולי סרטן ובני משפחותיהם. כמו כן, ישמש סבב הגיוס לפיתוח פתרונות עבור מחלות קשות נוספות. את הסבב הובילה חברת IQVIA האמריקאית, ספקית מידע, פתרונות טכנולוגיים ושירותי מחקר בתחום הבריאות.

קראו עוד בכלכליסט

בילונג נוסדה ב-2015 ע"י אלירן מלכי, עירד דויטש, אוהד רובין ואסף רג'יניאנו. היא פיתחה אפלקיציה שנועדה לאפשר מפגשים מקוונים בין חולי סרטן ובני משפחותיהם ובין קהילה מקצועית תומכת.

מייסדי החברה עירד דויטש, אסף רג מייסדי החברה עירד דויטש, אסף רג'יאנו, אלירן מלכי ואוהד רובין | צילום: שגיא כהן מייסדי החברה עירד דויטש, אסף רג

היא מאפשרת תקשורת ישירה עם מומחים, וקבלת חוות דעת על תוצאות בדיקות. כמו כן, היא מקשרת באופן אנונימי בין חולים לקבוצות דיון בסוגיות כמו תופעות לוואי הנגרמות כתוצאה מהטיפולים או החלפת חוות דעת על מומחים או טיפולים. כדי להתאים את המידע המחקרי למשתמש, נעזרת האפליקציה ביג דאטה ובינה מלאכותית. 

מלכי, מנכ"ל החברה, מסר: "הרחבת הפתרון הגלובלי שלנו בתחום הסרטן והשימוש ביכולות של בילונג לתחומי מחלות קשות אחרות היו תמיד התוכנית שלנו. עם ההשקעה הנוכחית נוכל ליישם זאת ולבצע פריצות דרך משמעותיות נוספות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות