אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר הישראלית TrapX גייסה 18 מיליון דולר

חברת הסייבר הישראלית TrapX גייסה 18 מיליון דולר

החברה שהוקמה ב- 2012 בידי משה בן סימון ויובל מלאכי גייסה את הסכום בהובלת אייבקס ובהשתתפות המשקיעים הקיימים שלה, ובהם BRM, אינטל קפיטל, ואופוס קפיטל. מנהל הפעילות בישראל: "רוצים להרחיב את הפעילות העולמית מעבר לישראל וארה"ב"

01.07.2019, 19:04 | מאיר אורבך

חברת הסייבר הישראלית טראפאקס (TrapX) גייסה 18 מיליון דולר בהובלת אייבקס Ibex ובהשתתפות המשקיעים הקיימים בחברה - BRM, אינטל קפיטל (קרן ההון סיכון של ענקית השבבים), אופוס קפיטל, וליברטי ישראל וכן Strategic Cyber Ventures. לפני הגיוס הנוכחי גייסה החברה 19 מיליון דולר. בראיין אברמס מאייבקס יצטרף לדירקטוריון החברה.

קראו עוד בכלכליסט

TrapX נוסדה ב-2012 בידי משה בן סימון, לשעבר איש אבטחת מידע בחיל האוויר ויובל מלאכי, ממייסדי חברת Zeroday Security ולשעבר מומחה תוכנה בחברת אבטחת המידע יוגי. החברה מעסיקה כיום 60 עובדים. מרכז החברה בתל אביב ויש לה פעילות נוספת בעמק הסיליקון. 

משה בן סימון, מנכ"ל TrapX משה בן סימון, מנכ"ל TrapX משה בן סימון, מנכ"ל TrapX

מאז הקמתה עברה לא מעט שינויים בהנהלתה: עד הגיוס הראשון של החברה ניהלו אותה שני המייסדים, ולאחריו גייסו את יניב אלפי לנהל את החברה, אך הוא פרש זמן קצר לאחר תחילת העבודה והוחלף על ידי ערן ברקת מ-BRM. האחרון ניהל את החברה לזמן קצר עד כניסת מנכ"ל אמריקאי בשם גרג אנריקז שעזב ב-2017 והחלף שוב על ידי ברקת עד שהוחלף בידי בן סימון. מלאכי פרש מהחברה לפני כשנה, להקמת מיזם חדש.

אורי בך, מנהל הפעילות של החברה בישראל, סיפר לכלכליסט שייחודה של החברה הוא בעצירת מתקפות סייבר באמצעות הטעיה: "הייחוד שלנו שהוא אנחנו יודעים לפעול בסביבה של רשתות תפעוליות, ייצור ו-IOT. אנחנו יודעים לייצר הטעיה בכל רמה אפשרית. תחום הסייבר מונע מהתקפות ויש התקפות אדירות על מפעלי ייצור, חברות רפואיות ועוד".

לדברי בך, "הכסף יאפשר לנו לגדול באמצעות טכנולוגיה ותמיד נרצה לפתח ולהיות לפני התוקפים. אנחנו רוצים להרחיב את הפעילות העולמית שלנו לעוד מקומות, מעבר לישראל וארצות הברית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות