אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בתי החולים של אסותא עוברים למחשוב ענן בפרויקט של מיליוני דולרים צילום: עמית שעל

פרסום ראשון

בתי החולים של אסותא עוברים למחשוב ענן בפרויקט של מיליוני דולרים

אסותא מרכזים רפואיים ישתמשו בפלטפורמה של סיילספורס כחלק משינוי דיגיטלי שמובילה הקבוצה. את הפרויקט תבצע חברת Deloitte ישראל בשמונה המרכזים הרפואיים הקיימים

01.07.2019, 19:05 | רפאל קאהאן

אסותא מרכזים רפואיים הודיעה היום על מעבר למחשוב ענן על ידי אימוץ הפלטפורמה של סיילספורס. הפרויקט ינוהל ויבוצע בידי Deloitte ישראל. היקפו הכספי עומד על מיליוני דולרים והוא יכלול טרנספורמציה דיגיטלית מלאה של חוויית הלקוח.

קראו עוד בכלכליסט

המטרה של הפרויקט הוא להעניק למטופל חווית שירות אחידה, רציפה, עקבית ומשופרת אשר מתאימה לצרכיו, כך על פי הודעת החברה. הפלטפורמה של Salesforce מנהלת את כל המגעים עם המטופל, זאת במקום ריבוי ממשקים וריבוי פלטפורמות שמנותקות האחת מן השנייה.

אסותא רמת החייל, ת"א אסותא רמת החייל, ת"א אסותא רמת החייל, ת"א

המעבר לשימוש בפלטפורמה האחידה מיועד לאפשר לכל גורם באסותא עמו יתקשר המטופל - בין אם מדובר במזכירה רפואית, בנציג קשרי לקוחות, באחות או ברופא – להיות מעודכן בתהליך אותו עובר המטופל.

 , צילום: valelopardo/Pixabay  צילום: valelopardo/Pixabay  , צילום: valelopardo/Pixabay

רשת אסותא מבצעת כמאה אלף ניתוחים בשנה ובבעלותה שמונה מרכזים רפואיים. בסך הכל מטופלים כ-1.25 מיליון אנשים בשנה. "כחלק מהטרנספורמציה הדיגיטלית אותה עוברת אסותא בשנים האחרונות החלטנו כצעד ראשון להעביר את כל מערך קשרי הלקוחות שלנו לניהול על גבי פלטפורמה של חברת Salesforce", כך לדברי דרור אדמון, סמנכ"ל מערכות מידע וטכנולוגיה באסותא.

גלית רוטשטיין, מנהלת משותפת ב-Deloitte Digital הוסיפה ש"טרנספורמציה דיגיטלית הינה מהלך מורכב המצריך הבנה עסקית של הענף בו פועל הארגון". עוד הוסיף אדמון שהפרויקט הוא רק ההתחלה של מהלך נרחב יותר. "הטמעת הפלטפורמה של Salesforce במערך קשרי הלקוחות של אסותא היא רק החלק הראשון מתוך שירותים רבים אשר עתידים לעבור לתוך הפלטפורמה, ביניהם איזור אישי לרופאים ומטפלים, ייעוץ אונליין ואיזור אישי למטופלים שיהווה One Stop Shop לכל צרכי הלקוחות של אסותא".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
ל-3 פרנויה קיימת כיון שלא מעט בתי חולים בעולם ניפרצו ושילמו כופר כדי לישמור על המידע
אתה חי כנראה בפלנטה אחרת. לצערי כל דבר שמגיע לרשת האינטרנט, בייחוד אם יש לו פוטנציאל כלכלי, ניפרץ ע"י האקרים. המידע הפרטי שיש לבתי חולים הוא לא יסולא בפז. אי לכך מישהו ירים את הכפפה בשלב מסויים ואז המירוץ להשגת המידע יתחיל. לצערנו היו לא מעט מוסדות רפואיים, ולא רק, שהאקרים סגרו להם באסטה והם שילמו כופר כדי לשחרר את המידע. אם אני הייתי הלקוח הייתי חושש.
ישראלי בקנדה  |  13.07.19