אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל Buyme פורש ומקים מיזם השקעות בתחום הסחר האלקטרוני צילום: Buyme

בלעדי לכלכליסט

מנכ"ל Buyme פורש ומקים מיזם השקעות בתחום הסחר האלקטרוני

יונתן אלון שימש מנכ"ל האתר 7 שנים. הוא יחבור לבעלי Buyme, טלכלל, לאתר השקעות בתחומי הדיגיטל. מחליפו יהיה מעין טירנגל, בכיר לשעבר ב-888

02.07.2019, 14:52 | רחלי בינדמן

יונתן אלון, מנכ"ל פלטפורמת המתנות Buyme, מסיים את תפקידו, לאחר 7 שנים. כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

אלון ימשיך לשתף פעולה עם קבוצת טלכלל המנוהלת על ידי יואב בן יקר, בעלת השליטה ב-Buyme וישמש שותף של טלכלל במיזם השקעות חדש. את אלון יחליף מעין טירנגל, עד לאחרונה מנהל השיווק והרכישות בתחום הספורט בחברת 888 הגלובלית.

מיזם ההשקעות המשותף יפעל בתחומי הסחר האלקטרוני ובמסגרתו טלכלל תשקיע בחברות וסטארטאפים בתחומי הדיגיטל.

Buyme הוקמה ב-2012 והיא מציעה היום שוברי מתנה ליותר מ-4,000 חברות וארגונים במשק שרוכשים עבור עובדיהם מתנות דרך הפלטפורמה. העובדים מצידם בוחרים בין 950 מותגים שעמם עובדת Buyme. לאחרונה נכנסה חברת כרטיסי האשראי ישראכרט להשקעה ב-Buyme כשרכשה אחוזים בודדים ממניותיה.

יונתן אלון: "אחרי שבע שנים, אני לוקח את הזמן לבחון אפשרויות עסקיות חדשות. האפשרות הראשונה שאני שמח להיות שותף לה מגיעה מהבית, מטלכלל ומיואב בן יקר שהאמין בי לאורך השנים וממנו למדתי רבות. חלק מזמני יוקדש למיזם ההשקעות החדש. אני מאמין שנוכל לאתר Buyme נוספת בתחומים אחרים. את הזמן הנוסף שיתפנה לי בקרוב, אנצל לחפש הזדמנויות אישיות נוספות, להתחלות חדשות שישובו וירגשו אותי ויוציאו ממני את המיטב. לגלות מחדש תחומי עניין, חברים והזדמנויות עסקיות".

טירנגל שימש בתפקידו האחרון כמנהל השיווק וה-acquisition בתחום הספורט של חברת האונליין 888. במסגרת זו, הוא עסק בשיווק גלובאלי, בדגש על חיבור בין טכנולוגיה לדאטה. קודם לכן שימש מנכ"ל משותף בחברת mint - זרוע הטכנולוגיה והפיתוח של קבוצת פובליסיס, וניהול את יחידת הטכנולוגיה והדאטה בקבוצת גיתם.

היום פורסם שחברת Groo (לשעבר גרופןן) תרכוש את המתחרה באליגם לאחר שנקלעה לכינוס נכסים בעקבות חוב של 23 מיליון שקל וזאת בתמורה ל-4.6 מיליון שקל. שתי החברות עוסקות בתחום השוברים והקופונים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות