אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שדרוגי שכר בדלק; תוספת של 22 אלף ש' לברטפלד; מענק של 700 אלף ש' ליו"ר לסט צילום: עמית שעל

שדרוגי שכר בדלק; תוספת של 22 אלף ש' לברטפלד; מענק של 700 אלף ש' ליו"ר לסט

החברה מבקשת מאסיפת בעלי המניות לאשר את התוספות: על ברטפלד - "שכרו של מנכ"ל החברה לא עודכן במשך תקופה של למעלה מעשור"; על לסט - "יוצר סביבת עבודה אפקטיבית עם מנהלי הקבוצה"

02.07.2019, 16:27 | מיקי גרינפלד

קבוצד דלק של יצחק תשובה מעלה שכר למנכ"ל אסי ברטפלד ורושמת צ'ק של מענק נאה ליו"ר גבי לסט. כך עולה מזימון לאסיפת בעלי המניות שמפרסמת היום (ה') החברה בבורסה.  

קראו עוד בכלכליסט

קבוצת דלק מבקשת מהאסיפה להעלות את שכרו של המנכ"ל ברטפלד בסכום של 22 אלף שקל לחודש החל מ-1 במאי השנה. התוספת תעלה את שכרו החודשי של ברטפלד ב-22% ל-120 אלף שקל. עוד מבקשת דלק מהאסיפה לאשר מענק של 700 אלף שקל ליו"ר הדירקטוריון גבי לסט עבור 2018 – מענק שיירשם בדוחות 2019.  

אסי ברטפלד, צילום: עמית שעל אסי ברטפלד | צילום: עמית שעל אסי ברטפלד, צילום: עמית שעל

אם הבקשות יאושרו, עלות התגמול השנתי של ברטפלד (שכר כולל מענקים) תעמוד ב-2019 על 4.24 מיליון שקל. עלות התגמול של לסט תעמוד על 2.67 מיליון שקל.

החברה מנמקת את העלאת שכרו של ברטפלד בכך שתקופה ארוכה מאד לא שונה שכרו של המנכ"ל, ושהתגמול המוצע הולם את התפקיד. "מנכ"ל החברה תורם רבות להשאת ביצועי החברה ומקדם את מטרות החברה", מציינת דלק בזימון לאסיפת בעלי המניות, ומוסיפה: "שכרו של מנכ"ל החברה לא עודכן במשך תקופה של למעלה מעשור למעט הצמדה למדד. תוספת השכר המוצעת ביחד עם מבנה התגמול הקיים של מנכ"ל החברה הולמת את תפקידו ומעמדו בחברה ומשקפת בצורה נאותה את תרומתו לתוצאות החברה באופן ההולם את המקובל בשוק".  

בעניין המענק שניתן ליו"ר הדירקטוריון מציינת החברה: "למר לסט ידע וניסיון ניהולי רב והוא יוצר סביבת עבודה אפקטיבית עם מנהלי הקבוצה ועבודת הדירקטוריון וועדותיו, כמו גם בדירקטוריונים של חברות בנות, בהן משמש מר לסט כדירקטור ופועל לקידום ופיתוח החברה והחברות המוחזקות העיקריות שלה". דלק מבהירה עוד באופן ספציפי כי מנגנון התגמול של היו"ר ותנאי ההעסקה - "הולמים את תפקידו ומעמדו".  

גבי לסט ויצחק תשובה, צילום: עמית שעל גבי לסט ויצחק תשובה | צילום: עמית שעל גבי לסט ויצחק תשובה, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות