אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק הפועלים: לא היתה פריצה לאפליקציית התשלומים ביט

בנק הפועלים: לא היתה פריצה לאפליקציית התשלומים ביט

אתמול לא פעלה האפליקציה במשך מספר שעות לצרכי תחזוקה והבוקר החל גל שמועות על פריצה לכאורה. ראש חטיבת הדיגיטל והחדשנות: "מעולם לא בוצעה פריצה לביט ופרטי המשתמשים בה בטוחים ואינם חשופים לאף גורם"

02.07.2019, 17:01 | רחלי בינדמן

בנק הפועלים הודף שמועות על פריצה לאפליקציית התשלומים ביט.

אתמול לא פעלה האפליקציה במשך מספר שעות לצרכי תחזוקה והבוקר החל גל שמועות שהופצו בתכתובות וואטסאפ על פריצה לכאורה לאפליקציה שלה מעל 2 מיליון משתמשים שהזינו לתוכה פרטי כרטיס האשראי שלהם.

גולן שרמן, ראש חטיבת הדיגיטל והחדשנות של הבנק ומשנה למנכ"ל הבנק המתמודד גם על תפקיד המנכ"ל, כתב בקבוצת הפייסבוק של ביט הכחשה גורפת לשמועות ואך חשף כי הבנק הגיש בגינן תלונה למשטרה: "נודע לנו כי בשעות האחרונות מופצת שמועה שקרית ברשתות

החברתיות על ידי גורמים עלומים לפיה ישנה בעיה באפליקציית ביט. מדובר בקשקוש מוחלט ובניסיון לפגוע בהצלחה המסחררת של אפליקציית ביט. הבנק מגיש תלונה למשטרת ישראל במטרה לחקור מי הגורם העומד מאחורי פעולה זו.  

"ביט היא אפליקציית התשלומים המובילה והבטוחה בישראל המשמשת קרוב לשני מיליון משתמשים ועומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר של אבטחת מידע.  מעולם לא בוצעה פריצה לאפליקציית ביט ופרטי המשתמשים בה בטוחים ואינם חשופים לאף גורם", כתב שרמן. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות